Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnam elfelejteni a...

Hogyan tudnam elfelejteni a borzasztó gyerekkorom?

Figyelt kérdés

21 eves egyetemista lány vagyok.

Anyám es apám kap kapcsolata szörnyű volt.

Meg visszaemlékezni is faj.

Apám eleg jól keresett, legrosszabb hónapokban is felvette a milliót.

Anyám otthon volt velem.

Folyton csak a veszekedés volt.

Apám alkoholista, rengeteget ivott es bántalmazott minket. Folyton nélkülöztünk, éjfélig az utcán sétálgattunk, mivel csak akkor mertunk hazamenni, amikor mar nyilvánvaló volt hogy apám bepiált es melyen alszik.

Voltak kivételes napok, amikor megvart minket. Szörnyű volt. Azt kívántam, bárcsak megnyilna a fold alattam, mert ami most ránk var, azt nem tesszük el...

A suliban folyton csufoltak, mert nem rendelkeztem olyan holmikkal es családi háttérrel, mint ok, pedig mindegyiknél gazdagabbak voltunk. De nem voltunk igénytelenek.

Gyakran elájultam az iskolából hazafele tarto úton, mert mar tudtam hogy mi var otthon.

Az iskolát ott kellett hagynom, igy csúszott az érettségi.. Azt is estin végeztem, hogy mihamarabb meglegyen, valamint legyen idom dolgozni. Megismerkedtem egy fotós sráccal, általa kapok fotós valamint modell munkákat. Ebben tudtam elhelyezkedni. Mi lett a vége?????

19 evesen megerőszakoltak. Az akkori barátom. Immar 2 eve, de azután az éjszaka után máig napig mocskosnak érzem magam. Undorodok magamtól. Elvettek a tisztaságom, a becsületem, a szépségem.

Ekkor úgy ereztem az eddigi fájdalom es harag, ami bennem volt semmi, a mostanihoz képest. Megakartam halni. Hogy miért vagyok meg itt?:) -mert gyáva vagyok !!!!

A srác azóta is zaklat, senkinek sem mertem szólni. Csak magamra számíthatok, es o ezt pontosan tudja.



18 evesen elkoltoztem otthonról, 4000Ft-tal a zsebemben, es egy szál bőrönddel.

Megpróbáltam egyedül. A nagynenemnel húztam meg magam.

Ma mar dolgozom, saját alberletem van es egyetemre jarok.

Úgy érzem egy darab elveszett belőlem.

Egy tisztességes, konzervatív lány voltam... Azután az éjszaka után gyakran sirok lefekvés előtt, valamint amikor fürdeni megyek es latom magam mésztelenül. Ilyenkor csak sirok es sirok, valamint 3 havonta szívok egy kis zöldet amikor mar épp meghalni szeretnek.

Koszi, ha elolvastad. Jól esett kiiirni.



2016. szept. 13. 21:05
1 2
 11/11 Veszett Farkas válasza:

Új kutatások szerint drámaian hatásos lehet a pszilocibin, a varázsgomba hatóanyaga a PTSS kezelésében.

Ha neked volnék, én tennék vele egy kísérletet.

2018. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!