Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piszkálnak a suliba, azért...

Piszkálnak a suliba, azért mert nincs sok ruhám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves lány vagyok. Sajnos elég szegény vagyok ami azt jelenti hogy van 2 nadrágom egy pólóm és egy pulcsim amibe járni tudok. A suliba folyton megszólásokat kapok hogy: "Úristen csak ez az egy pólód van?" "Nem rohadt még rád az a póló?" stb.. Engem is zavar hogy nem tudok csinosan és változatosan felöltözni holott a lányok többségének van vagy 300 ruhadarabja :(

Kérlek segítsetek nem akarok így már suliba menni



2016. szept. 17. 09:15
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Látod kislány,többen is segíteni akarunk.
2016. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Én zalában,de elküldöm csomagban,ha megírod a címed privátban.
2016. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor messze laksz tőlem, de postázom is szívesen! Mi a méreted? Aztán később, ha pl iskolai szünet van, kereshetsz diákmunkát is, akkor magadnak is tudsz venni mindenfélét. Mindenhol vannak olyan irodák, ahol segítenek diákmunkát keresni.
2016. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Sajnos ide nem jár postás a mi utcánkba úgyhogy még elküldeni se tudnátok.. :/
2016. szept. 17. 09:45
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem 😊 a dpd és a sprinter is szállít mindenhova!
2016. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Tiniruhákat szerettem volna, amik tényleg jól állnak, és még divatos is.. De sajnos az ilyen nem ingyen van. Könyörgök ne csináljátok ezt mert már így is rosszul érzem magam :(
2016. szept. 17. 09:49
 17/43 anonim ***** válasza:
92%
Te mar csak kéreted magad...mi az hogy nem jar postás? Meg sem erdemled a segítséget!
2016. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most még jobban odalett a kedvem. Nem is azért irtam ki a kérdést, hogy több százan adományozzanak. Tanácsot kértem, hogy hogyan tudnék beszerezni pár új ruhát. De csak magamra számíthatok..Mindegy.
2016. szept. 17. 09:55
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a közelgő őszi szünet idejére próbálj meg diákmunkát keresni. Akkor lesz saját pénzed. Legalább egy új nadrág kijön belőle. De ahhoz már mostanában kellene regisztrálni. És akkor nem lesz rossz érzés benned, hogy másoktól fogadtál el segítséget.
2016. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fogadd el! senki nem fogja megtudni honnan van, és addig amig nem találsz diákmunkát is nagy segítség, nem? nem ajánlanák fel, ha nme szeretnének tényleg segiteni. :)
2016. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!