Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piszkálnak a suliba, azért...

Piszkálnak a suliba, azért mert nincs sok ruhám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves lány vagyok. Sajnos elég szegény vagyok ami azt jelenti hogy van 2 nadrágom egy pólóm és egy pulcsim amibe járni tudok. A suliba folyton megszólásokat kapok hogy: "Úristen csak ez az egy pólód van?" "Nem rohadt még rád az a póló?" stb.. Engem is zavar hogy nem tudok csinosan és változatosan felöltözni holott a lányok többségének van vagy 300 ruhadarabja :(

Kérlek segítsetek nem akarok így már suliba menni



2016. szept. 17. 09:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka. Menj el dolgozni! Rengeteg ilyen hely van. Nem tudom, hogy szereted-e a lovakat.Ha nem tudsz, kérd meg valakit,hogy tanítson meg varni! Ha ez sem válik be, add el interneten a már nem kellő dolgaitokatRemél😊
2016. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Koncore válasza:
100%

Szard le és tanulj inkább így pár év mulva majd te röhöghetsz rajtuk mikor föléjük kerülsz a munkában

Én nekem nem anyagi okok miatta van egy fajta öltözetem de nekünk is volt ilyen.

Nem kell törődni velük nehéz de engedd el a felnőttebbüled mellett

2017. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Koncore válasza:
100%

Hülye automata javítás

Szóval engedd el a füled mellett

2017. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!