Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piszkálnak a suliba, azért...

Piszkálnak a suliba, azért mert nincs sok ruhám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves lány vagyok. Sajnos elég szegény vagyok ami azt jelenti hogy van 2 nadrágom egy pólóm és egy pulcsim amibe járni tudok. A suliba folyton megszólásokat kapok hogy: "Úristen csak ez az egy pólód van?" "Nem rohadt még rád az a póló?" stb.. Engem is zavar hogy nem tudok csinosan és változatosan felöltözni holott a lányok többségének van vagy 300 ruhadarabja :(

Kérlek segítsetek nem akarok így már suliba menni



2016. szept. 17. 09:15
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítséget, megpróbálok valami diákmunkát szerezni. De az adományt tényleg nem fogadhatom el, mert rossz érzés lenne bennem. jobb szeretek magam megdolgozni azért amit elérjek és akkor nyugodt lelkiismerettel venném fel azt a ruhát, és nem úgy hogy feljöttem internetre és elkezdtem sajnáltatni magam(ahogy mások mondják) Szóval tényleg megpróbálok erőt feszíteni magamon és megdolgozni a sikerért :) Köszönöm a sok pozitív segítséget, nagyon jószívű emberek vagytok és ezért hálás vagyok :)
2016. szept. 17. 10:05
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el, hogy sok turiban olyan ruhákat lehet venni, amik márkás, egyszer-kétszer felvett, akár többezer/tízezer forintos ruhák lennének, de csak 7-800 ft-ba kerülnek. Érdemes szétnézni, ha egyszer van lehetőséged egy nagyobb városba betévedni.
2016. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha betöltötted a 15-t, akkor semmi akadálya annak, hogy szünetekben dolgozz vmi diákmunkát. Nézz utána már most, hogy őszi szünetben milyen lehetőséged lesz. Nehogy lemaradj róla.
2016. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, szétnézek majd turikba, és a havi 500ft-omat megpróbálom elkölteni ruhákra :)
2016. szept. 17. 10:31
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Havi 500 ft? Tényleg nagyon sajnálom :/.


A diákmunka egyébként nem rossz ötlet, sajnos rá fogsz szorulni. Figyelj, nagyjából 3600 - 4500 ft-ot tudsz diákmunkával 1 nap alatt keresni, a turiban ez 2-3 ruhának felel meg, így akár néhány hétvége után felújíthatod a ruhatárad!

2016. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
69%

Most már tudsz diákmunkát vállalni, bár nem vagyok benne viztos, hogy évközben is vagy csak nyáron (16-tól évjözben is lehet, az tuti). Ha látsz rá lehetőséget, készíts magadnak esetleg. Illetve ne törődj azokkal, akik beszólnak, eléggé felszínesek :/ És szerintem nem baj az, h egy ruha adományb vagy turkálóból van, nem mellesleg nincs ráírva hogy honnan szerezted! Úgyhogy nem tudnák megmondani, ettől sem kell félned. Ha lenne neked is száz ruhád, akkor az adott emberek másért piszkálnának... Sajnos vannak ilyenek,

Ha nem fogdadod el a segítséget, a te dolgod és elhiszem, hogy nem ezért írtad ki a kérdést. De látod, vannak olyanok, akik segíteni akarnak :) Mi nem tudhatjuk, miért írtál nemet, bár én sem értem.

2016. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megnézem a lehetőségeket, de suli közbwn sajnos nem tudok dolgozni. A segítséget nem fogadhatom el ha valakit érdekel miért irjon privátba, szivesen leirom :)
2016. szept. 17. 19:31
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
Én most nem kötözködni szeretnék ezzel,kedves kérdező,de te hogy a búbánatba lehetsz 15 éves,ha felhasználóneved 'marcipanfelho2002',és gondolom,hogy a 2002 nem azt jelenti jelen esetben,hogy hányszor eszel egy nap,vagy ilyesmik,hanem a születési éved dátumát? Legjobb esetben is 14 éves vagy,ha nem kevesebb(szalajtás..)
2016. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
A szünetekben (őszi, téli) tudsz dolgozni. Csak előre fel kell kutatni a lehetőségeket. Muszáj vmi ilyesmiben gondolkodnod, ha adományt nem fogadsz el!
2016. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

kedves "kötöszködő"


2002-be kaptam meg a kutyámat aki mai napig megvan és ő a legfontosabb a számomra mert csak rá számíthatok. a kezemre is mindig 2002 van írva és nem véletlen lett benne a nevembe. de nyilván köss bele mindenbe hisz az emberek máshoz sem értenek

2016. szept. 17. 21:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!