Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellsz meztelenül lenni...

Szégyellsz meztelenül lenni mások előtt? Volt már ilyen kellemetlen élményed?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érdekes módon nálam úgy van, hogyha annak konkrét oka van, hogy le kell vetkőznöm - itt pl. leginkább orvosi vizsgálatra gondolok -, annyira nem vagyok szégyellős. Talán mert tudom, hogy kell ahhoz a vetkőzés, hogy meggyógyuljak. Pedig ronda a testem (sebhelyek, lógó mell, túlsúly). De ha vki olyan látna meztelenül, aki nem a szűk családba tartozik, nem a párom, és nem orvos pl., akkor nagyon szégyenlős lennék (pl. sulis tornaóra után is elvonultam a wc-be öltözni, amikor edzeni jártam, inkább hazamentem az edzős ruhában, mint hogy mások előtt vetkőzzem le, osztálykiránduláson is vittem magammal a pizsamát és a zuhanyzóban vetettem le a cuccaimat... szóval ilyen esetben még melltartó-bugyi együttesben is zavarban lettem volna). Szerencsére eddig nagyon ciki dolog nem történt.
2016. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem. és még nem volt ilyen. De ha fogadnák valakivel valamiben és az lenne a fogadásban hogy futnom kell egy kört a főtéren akkor megcsinálnám XDD


17f

2016. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt hogy.. *meztelenül*
2016. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Partnerem előtt nem. Általában azért szeretek legalább nadrágban lenni... :) F
2016. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Soha sem voltam, vagyok szégyenlős, ha mások meztelenül meglátnának nem zavarna. Most a nyáron előfordult, úgy sejtettem, hogy azon az eldugodt helyen nem jár senki sem, ezért levetköztem és meztelnül napoztam. Aztán mégis arra tévedt egy személy, meglátott úgy kb 50 méterre, hogy meztelenül napozok, de nem pánikoltam ő miatta, hiszen elég gyorsan el is ment a helyszínről.
2016. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát mist nem akarok senkit megsérteni de normális ember csak elpirul ha felébred egy pl.moziban és kiderül hogy pucér a férfuak meg mögötte sereglenek
2021. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!