Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mi az amit megtanultatok...

Ti mi az amit megtanultatok eddigi életetek során?

Figyelt kérdés
Én azt, hogy jobb az embereket nagy ívben elkerülni illetve csak akkor szólaljak meg ha nagyon muszáj. Máskülönben jobb ha mélyen hallgatok. 25/F
2016. szept. 28. 17:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mindent időben kimondani és megkérdezni.Megtanulni jól odanézni a "sorok mögé".Sajnos még így is lehetnek dolgok, amikre csak évek múlva kapod meg a választ.Tehát a felismerések fontossága.Ne gondolkozz sztereotípiákban, ne láss mindent fehéren-feketén.
2016. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem szabad bízni az emberekben, mert mindenki a bizalom első jelére hátbatámad.
2016. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Az emberekről mindig is tudtam, h nem lehet rájuk építeni.

Amit megtanultam a saját káromon, h ne adjam fel az álmaimat!!! Soha!

2016. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Csak magadra számíthatsz.

Senkinek nem szabad kölcsönadni.

Senkinek nem segítsél.

Nem létezik barátság.

Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.

2016. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
mindig mindenhol van "apróbetűs" rész, amit nem fognak az orrod alá tolni, hogy olvasd el.
2016. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

Úristen mennyi negatív ember :O Akkor most én jövök, a legfontosabb dolog ami megtanultam 30 év alatt:


Hatalmas szívvel, sok szeretettel és lelkesedéssel csináld azt, amit szeretsz - a pénz másodlagos. Tarts ki és előbb vagy utóbb szembe fog jönni veled a lehetőség.


Életem története.

2016. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#16: "Úristen mennyi negatív ember :O" Vagy csak tapasztalt ember...
2016. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Az élet igazságtalan. Hiába gürized ki a beled, az fog előrébb jutni az életben, aki lop, csal, hazudik, nem az, aki tisztességes és jó ember.

2. Munkahelyen nem bízhatsz senkiben, ott még a "legjobb barátod" is valójában az ellenséged.

3. Ha mindenkivel kedves vagy, akkor ezt egy idő után elvárják, és ha akárcsak egyszer is van egy rossz napod, akkor a világ legbunkóbb emberének leszel kikiáltva. Ellenben, ha alapból mindenkivel bunkó vagy, akkor ahhoz lesznek hozzászokva, és ha egyszer is kedves vagy, akkor körbeugrálva ünnepelnek.

4. Ingyen ne dolgozz soha, semmit, senkinek. Öt percet se.

5. Nyugodtan mondhatsz nemet dolgokra, amikhez nincs kedved, pl. nincs kedved sörözni menni a haverokkal, akkor ne menj csak úgy "muszájból". Ha mások emiatt megsértődnek, az az ő bajuk.


30/N

2016. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

hogy soha semmiben és semmilyen szinten nem hagyom ledominálni magam.

és hogy minden szinten én irányítsam az életem minden területét.

2016. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Amit két ember tud, az már nem titok.
2016. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!