Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mi az amit megtanultatok...

Ti mi az amit megtanultatok eddigi életetek során?

Figyelt kérdés
Én azt, hogy jobb az embereket nagy ívben elkerülni illetve csak akkor szólaljak meg ha nagyon muszáj. Máskülönben jobb ha mélyen hallgatok. 25/F
2016. szept. 28. 17:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

17-es szerintem ennek nincs köze a tapasztalathoz. Én úgy gondolom, hogy minden ember életében vanna szép és rossz tanulságok és megdöbbentő a számomra az, hogy itt 19 válaszolóból 18 csak a rossz dolgokat volt képes eddigi életében megjegyezni magának.


Hidd el nekem, engem is támadtak hátba, csalódtam hatalmasakat, voltam földönfutó, elárult akit a legjobban szerettem, voltam bulimiás, voltam depressziós. Sok dolgot tanultam ami segít abban, hogy ne égessem meg magamat. De soha egy másodpercig nem gondolnám, hogy ezek a rossz dolgok volnának életem fő tapasztalatai.


Ez nagyon nagyon szomorú.

2016. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, de ne bízz semkiben. Elsősorban mindig magadra számíthatsz. Szeretni lehet, de magadat szeresd a legjobban. Szeretettel több dolog megoldható, mint indulattal. Bízzál önmagadban vagy a jóistenben.
2016. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Van pár dolog, ami nagyon fontos lenne, de hiányosak benne az emberek.

Saját érzelmeink-szükségleteink elkülönítése másokétól - felismerése - helyén kezelése, önismeret, önfejlesztés, céltudatosság, egyéni problémamegoldás képessége

2016. szept. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, bármerre fordul a világ ne felejtsd el élni mégiscsak jó!
2016. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Csak magadban bízz, csak magadat szeresd igazán.

Használj fel bármit céljaid elérésére.

Senki nem ér semmit rajtam kívül.

Mondd azt amit hallani akarnak.

Az érzelmek csak hátráltatnak.

Csak az erősek érdemlik meg hogy éljenek.

A barát csak egy olyan ellenség, aki még nem támadott meg.

Az emberek segghülyék, ezért meg is érdemlik hogy tönkretegyék őket.

Az embereknél nincs szórakoztatóbb.

2016. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
azt hogy az elet szar unalmas es semmi ertelme nincs. halottnak lenni is jobb sztem 24f
2016. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!