Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól esik megalázni a nőket...

Jól esik megalázni a nőket velem lehetnek komoly problémák?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, mert már eléggé zavar ez a problémám. Tehát a legelső barátnőm jól kicseszett velem legelőször (nyilván r**banc volt), és azóta megváltozott bennem valami.


Azóta volt 4 barátnőm is akikkel még úgy el is voltam nem voltam, de mostanában csak szex kapcsolataim vannak, mert egész egyszerűen utálom ha beszélnek a nők vagy megpróbálnak csak egy picit is irányítani.

Az első hisztinél már dobom is kiőket nem kavaruk tovább velük. Nőt is vertem már tisztán élvezetből (igazából megkért rá, hogy pofozzam szex közben én egy kicsit komolyabra vettem a témát) kb úgy nézett ki a dolog mintha megerőszakoltam volna, de érdekes módon utána kezdett el "szerelmes"lenni nyilván dobtam, mert undorok az ilyen nőktöl is. Tehát önmagában magát a női nemet, és őszintén bevallom alacsonyabb rendűnek tartom ,és úgy is kezelem az életben őket.

Nagyon buta a legtöbb, és idegesít ha próbálják megmagyarázni ,hogy igazuk van pedig komolyan mondom mintha soha nem lenne legalábbis nem merek nőkre hallgatni.


Azóta kicsit változott bennem a dolog, és már az is tetszik ha szenvedni látom őket, és eléggé betegnek érzem magam ilyenkor szeretem őket megalázni ..megcsalni ilyen bosszú vágyat érzek maga a női nem iránt. A megalázás alatt pl olyan dolgokat értek, hogy egyébként úgymond tök normális először a csaj de kb lecumiztatom , és már kidobom ilyesmi...jól esik tárgyként kezelni őket. Most ez nagyon gonosz lesz, de sajnos sehol nem tudok őszintén beszélni róla szeretem őket kiégetni érzelmileg, mert minha kérnék azt hogy ártsak nekik....tudom eléggé gyökér dolog ez, de valahogy egyiket sem tudom komolyan venni. Hova lehet ezzel fordulni ezzel a problémával??

Önmagában elég agresszív ember vagyok, de nem az 0 iq-s bunkó, hanem egész egyszerűen ebben a témában tényleg , és már én is látom komoly problémáim vannak (nem sajnálom ezeket nőket), és éppen ezért érzem magam szarúl. 24f


2016. okt. 14. 10:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát beteg vagy az nem kifejezés! :D Előbb szerintem magadat hozd rendbe, menj Pszicológushoz. Amúgy meg Pont ettől a viselkedéstől lesznek rbancok a nők, mert a férfi igy bánik velük.. Tehát nem kéne elcseszni mondjuk egy olyan nőt még aki épp normális gondolkodású értékrendü.. Olyanokkal csináld ezt akikről lerI hogy ostoba agyonsminkelt cicababák. Na azok megérdemlik..
2016. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Tegyél meg egy szívesség. Soha többet ne nézz nő felé, de még csak ne is szólj hozzájuk.

Keress fel egy pszichológust vagy bármilyen más szakembert, mert beteg vagy. Nincs szükség ilyen emberekre mint te, főleg amig így viselkedsz.


Ha Ennyire utálod a nőket akkor legyél inkább homoszexuális. Mindenkinek jobb lenne így.

2016. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék, de úgysem hallgatsz nőkre, úgyhogy...
2016. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 acelsziv ***** válasza:
70%
ja. Legyél inkább bu zi
2016. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Ted Bundy is igy kezdte.

„Nem érzek bűntudatot semmiért sem. Sajnálom azokat, akik ezt érzik.”

„Én vagyok a legnagyobb szemétláda, akit valaha a hátán hordott a Föld. Leszarom az embereket.”

[link]

2016. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg állat vagy,neked Arábiában kéne élned,ott bánnak így a nőkkel,és nem veszik őket ember számba....Nem arab vagy te véletlenül?
2016. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Frusztrált vagy és így próbálsz kompenzálni.

Szakemberhez kellene fordulnod, de sajnos a csodás magyar állami egészségügyben esélyed sincs komoly segítséget kapni. De ha van pénzed akkor magánrendelésen segíthetnek neked.

2016. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Figyeljetek nem pont nem hallgatnák nőkre ilyen esetben (mivel tudom ,hogy beteg vagyok) nem vagyok arab, és szerintem is k***a nagy gondok vannak velem ilyen téren. Segítségre szorulok, de ha orvoshoz megyek felír valami nyugtatót aztán ennyi..(legalábbis szerintem).
2016. okt. 14. 11:33
 9/25 A kérdező kommentje:
amúgy nem leszek b**i, mert a nőkhöz vonzódok alapvetően bármilyen hihhetetlen is.
2016. okt. 14. 11:35
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Tedd rendbe a kapcsolatodat édesanyukáddal.


Apuláddal is beszélj. Vele is tisztázd a múltat, és bocsáss meg neki.


Aztán rendbe jössz.

2016. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!