Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól esik megalázni a nőket...

Jól esik megalázni a nőket velem lehetnek komoly problémák?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, mert már eléggé zavar ez a problémám. Tehát a legelső barátnőm jól kicseszett velem legelőször (nyilván r**banc volt), és azóta megváltozott bennem valami.


Azóta volt 4 barátnőm is akikkel még úgy el is voltam nem voltam, de mostanában csak szex kapcsolataim vannak, mert egész egyszerűen utálom ha beszélnek a nők vagy megpróbálnak csak egy picit is irányítani.

Az első hisztinél már dobom is kiőket nem kavaruk tovább velük. Nőt is vertem már tisztán élvezetből (igazából megkért rá, hogy pofozzam szex közben én egy kicsit komolyabra vettem a témát) kb úgy nézett ki a dolog mintha megerőszakoltam volna, de érdekes módon utána kezdett el "szerelmes"lenni nyilván dobtam, mert undorok az ilyen nőktöl is. Tehát önmagában magát a női nemet, és őszintén bevallom alacsonyabb rendűnek tartom ,és úgy is kezelem az életben őket.

Nagyon buta a legtöbb, és idegesít ha próbálják megmagyarázni ,hogy igazuk van pedig komolyan mondom mintha soha nem lenne legalábbis nem merek nőkre hallgatni.


Azóta kicsit változott bennem a dolog, és már az is tetszik ha szenvedni látom őket, és eléggé betegnek érzem magam ilyenkor szeretem őket megalázni ..megcsalni ilyen bosszú vágyat érzek maga a női nem iránt. A megalázás alatt pl olyan dolgokat értek, hogy egyébként úgymond tök normális először a csaj de kb lecumiztatom , és már kidobom ilyesmi...jól esik tárgyként kezelni őket. Most ez nagyon gonosz lesz, de sajnos sehol nem tudok őszintén beszélni róla szeretem őket kiégetni érzelmileg, mert minha kérnék azt hogy ártsak nekik....tudom eléggé gyökér dolog ez, de valahogy egyiket sem tudom komolyan venni. Hova lehet ezzel fordulni ezzel a problémával??

Önmagában elég agresszív ember vagyok, de nem az 0 iq-s bunkó, hanem egész egyszerűen ebben a témában tényleg , és már én is látom komoly problémáim vannak (nem sajnálom ezeket nőket), és éppen ezért érzem magam szarúl. 24f


2016. okt. 14. 10:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

Édesanyádat is alacsonyabb rendűnek tartod? És ha születne egy lányod, akkor őt is?


Volt egy hasonló barátom, aki az első barátnőjére fogta, miért vált olyanná, amilyen lett (ő mondjuk nem lett agresszív, hanem rendszeresen cserélte a barátnőit, főiskolások voltunk, ha akart volna, tudott volna változni, mellette álltam, de végül csak lelépett fél év után, és azóta már nem tudom, hányadik nőnél tart, már 30 elmúlt). A te problémád súlyosabb, mert te agresszív is lettél.


Tudod, lehet bűnbakot keresni meg másokra mutogatni, de az a helyzet, hogy felnőtt ember vagy, és ha nem vagy teljesen gyengeelméjű, aki gyámságra szorul, akkor képes vagy arra, hogy tanulj a múltból és fejlődj, ha kell, akkor szakember segítségével, és akkor nem lennél ilyen, még fiatal vagy, van esélyed változni, ha akarsz.


Amúgy a pszichológus nem orvos, ő nem fog gyógyszert írni, az a pszichiáter, de simán oda is kerülhetsz, ha valaki feljelent, ha netán túlzásba esnél, odáig talán nem kellene eljutnod.

2016. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

En no vagyok, es mivel melyen rangon alulinak tartasz es a valaszom a szemedben szart sem er, hat ezt tudom mondani: tok igazad van, a nok egy alacsonyabbrendu letforma, orulhetnek, egy ferfi arra meltatja oket, hogy kezet emel rajuk. Azzal van a gond, aki nem igy gondolkodik mint te. Ilyenkor mi van? Azt a valaszt kaptad, amit hallani akarsz, de egy olyan lenytol, aki egy egysejtu szintjen van. Hm?

Ez csak rosszindulatuskodas volt a reszemrol, amugy azt gondolom, hogy eleg komoly lelki betegseg ez nalad, valoszinuleg az elso nagy csalodasod komoly sebeket hagyott a lelkedben, es a baratnod irant erzett frusztraciodat az egesz noi nemre kivetited. Igy nemigazan fogsz teljes eletet elni, mert ha tetszik, ha nem, a nok mindenhol jelen vannak. Nem is beszelve arrol, ha csaladot szeretnel. En biztosan szakemberhez fordulnek a helyedben. Pszichologus, kineziologus, ki miben hisz. Erdemes a lelki sebeket gyogyitani. Kivanom, hogy sikeruljon.

2016. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Elozo vagyok, igazad van, pszichiaterhez ne menj. Gyogyszerekkel ezt nem lehet kezelni. Nagy dolog az is, hogy felismerted, hogy baj van. Mondom, pszichologus! Vagy kineziologus, ha hiszel benne! Ok nem irnak gyogyszert, a lelkedet kezelk.
2016. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%
Pedig a pszichológus az egyetlen megoldás.Tudod erősen vannak rajtad az hogy pszichopata vagy.A családodban esetleg nem veszekedtek folyton a szüleid?Csak mert ez egy eléggé nagy lelki traumát tud okozni egy fiúnak.E mellé lehetne sorolni azt is hogy az első szerelemed csúnyán bánt veled,emiatt frusztrált lettél.Nem vagyok pszichológus,de erős gondok vannak veled fejben.Jó hogy ezt észre vetted,de ezt kezelni kell.Menj el pszichológushoz.
2016. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A pszichologus meg a pszichiater nem ugyanaz. A kerdezo, ha jol ertem, a pszichiatertol odzkodik, mert nem akarja dilibogyokkal leszedaltatni magat. Meg is ertem.
2016. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, csak egy bizonyos típusú nőket utálsz, gyanítom én is ugyanazokat, csak én nem torlok meg rajtuk semmit, meg nem bántom őket.

A kedves, normális, szerény nőket nagyon szeretem.

Az ettől eltérőeket viszont rühellem, valamelyik is nap a postán egy kiscsaj úgy beszélt velem kb, mint egy kiskutyával. Rámüvöltött, hogy megáll, ott marad!

És elkezdett hisztizni, mert kérni mertem a csomagomat munkaidő előtt 6 perccel.

De nem szóltam neki semmit, csak egy újabb strigula, ami közelebb visz ahhoz, hogy ha egy ilyen teremtményt látok megint, fix, hogy keresztbe teszek neki valahogy.

Persze, ha tudom, hogy ő is ilyen.

2016. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%

16-os ez nem válasz a kérdésre és nem is segítesz vele neki.Lehet hogy a kérdező valós személyiségzavarokkal rendelkezik,pl.nárcisztikus személyiségzavar,vagy szociopata.

Ő veled ellentétben minden egyes nőt elutasít,mindenfajta közeledést,csak megalázza és kihasználja őket.

2016. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

Megtaláltam a tökéletes megoldást a problémádra.

[link]

2016. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes voltál a legelső barátnődbe?
2016. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárkit (!) jólesik megalázni, akkor komoly baj van veled. Én is a pszichológust javasolnám, nekik nincs engedélyük gyógyszert feliratni, ne keverd a pszichiáterrel.
2016. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!