Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet egy rocker...

Szerintetek lehet egy rocker lány cuki?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok én:

-világos barna picit váll alá érő egyenes haj

-zöld/zöldeskék szem

-164cm

-40kg körülbelül


-kedves

-vicces (többiek szerint)

-visszahúzódó

-szerény (néha már idegesítően)

-csendesebb típus

-udvarias



Általában feketében járok (egy példa hogy legyen elképzelésed: fekete bakancs, fekete harisnya télen, szürke rövidebb/mini szoknya, fekete póló, gitár medál, és persze a hosszab utakra a fejhallgató sem hiányozhat) de néha egy két színes vagy fehér ruhat is hordok. Nem nagyon szeretem az embereket (főleg a mai plázapi.csa lányokat...brr) pár barátom van de bennük megbízok.

Bocsi az esetleges hibákért a szövegben.



2016. okt. 18. 22:03
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
elozo vagyok: death metalt hallgattam ejjel nappal, az nyugtatott le, van, ohgy arra aludtam, mig ment a discman (10 eve volt:D )
2016. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
#1..betalált :D nem rossz indulatból írtam, szimpatikus az ilyen belsővel megáldott lány, főleg ha később is megtartja ezeket a tulajdonságait. Ti vagytok kevesebben...
2016. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Bárki lehet cuki. Te is.

Mondjuk az ijed/ijeszt szót nem ártana megtanulni helyesen leírni.

2016. okt. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Bocsi csak későn írtam elég "kómásan". DE köszi hogy szóltál, néha keverem egy-két szó helyesírását. :D
2016. okt. 19. 12:19
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes lettem :)
2016. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

22:54 :DD tiszta cuki lehetsz! Most beugrott Beavis és Butthead, amikor léggitároznak :D imádom!

Jó kis brutálmetál, mindig egyből jókedvem lett tőle nekem is, úgyhogy maximálisan igazat adok neked! Ment a zöld pacsi is!

2016. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem a rocker lányok sokkal vonzóbbak mint egy átlag plázacica. Azok alapján amit leírtál, semmi baj nincs a külsőddel, sem a belső tulajdonságaiddal. 16/rocker fiú
2016. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen jók a belső tulajdonságaid akkor "cuki" vagy. :D

Én nem vagyok rocker, a nőcis ruhákat szeretem, de régebben 13 évesen én is "lazábban" öltözködtem, tehát még bőven változhat a stílusod. :)

Nem feltétlenül a külső határozza meg a cukiságot. :)

2016. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy 20/L :D (előző hozzászóló voltam)
2016. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2016. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!