Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy ha ez...

Miért érzem úgy, hogy ha ez megtörtént volna?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször van olyan érzésem, hogy az adott jelenet megtörtént. Nem tudom előre megmondani, hogy mi fog történni, de mikor megtörtént, már emlékszem mindenre. Előfordult nagyon ritkán, hogy ilyen történt, de ez az utóbbi hónapban szinte napi szintű lett. Mi okozhatja ezt?
2016. okt. 19. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az ilyen dolgokat csak úgy tudom nevezni ,hogy a megírt dolgokat éled át, és így érezteti az a bizony személy aki megírta...


Amúgy voltak hasonló élményeim amikor totál bevoltam tépve:D, de az már nem ide tartozik.

2016. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Deja-vu.

Vágyd ezt, gondolkozz ilyeneken sokat. Keresd emlékfoszlányokat mikből ez akadt s hamarosan erősen fog jönni hang s kép információ is, majd jövőbelátás is lesz, majd többszöri jövőbelátás.

Tapasztalatból is írom.

2016. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyan variációt is, hogy ilyenkor az előző életünk emlékei jutnak eszünkbe.
2016. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!