Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom meg biztosra,...

Honnan tudhatom meg biztosra, hogy lop a postás?

Figyelt kérdés
Külföldről szoktam rendelni dolgokat, egész idáig semmi probléma nem volt. Új helyre költöztem, ahol a postás elég kétszínű, és mióta van egy ki nem mondott nézeteltérésünk, valahogy nem érkezik meg már a 3. külföldi csomagom. Ezek simán vannak feladva, lehet bárhogy nyomon követni ettől függetlenül, hogy hol "akad el" már a 3. csomagom?

2016. nov. 10. 13:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Amit te most leírtál ugyan ezt történik velem, a postán lepattintottak hogy ha nincs csomagszám akkor nem tudják megnézni hol van, csakhogy nekem DHL-el küldték ami ahogy belép magyarországra a Posta veszi át és az ő nyomkövetési számukat nem viszik tovább. Olyan ahol most lakok mint valami fekete lyuk. Holnap megint felhívom őket és nem engedem hogy lepattintsanak.
2017. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!