Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem néz TV-t egyáltalán...

Aki nem néz TV-t egyáltalán mondván elbutul tőle, miért nem fogadja el hogy tájékozatlan amikor valamiről kérdezik, és semmit nem tud csak több éves témákat?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen ismerősöm a munkahelyen, ha 3-4en dolgozunk az adott műszakban, mindig visítunk a röhögéstől ami eszünkbe jut. Próbál becsatlakozni hogy miről folyik a téma, de elmagyarázom neki, 30 éves létére nem hallott róla vagy nem látta sose... Pedig 23-25 éves korosztály vagyunk.


Amikor pedig megkérdezem hogy ha ennyi mindenről lemaradtál miért nem kezded el felhozni magad fogalmak, és történések terén. Ő elintézi annyival hogy nem kíváncsi a sok mocsokra. Itt nem is erőltettem tovább, mert nincs igaza. a TV-n azt néz amit akar, szó nincs arról hogy 0-24ben való világ, vagy győzike menne.


El sem tudnám képzelni hogy ülök a szobában és csak a számítógép zúgását hallgassam, fél fülem mindig a TV-n van, de cserébe ismerek is minden aktuális témát, filmet, így nincs olyan hogy a nagy világ dolgai terén fogást találjanak rajtam.


2016. nov. 10. 17:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

#13-as vagyok

Én egyáltalán nem nézem le azokat akik Tv-t néznek, de például a szűk családi körömben is látom, hogy pl a mamám mennyire félre van tájékoztatva a pártközeli hírműsorokkal. Én nem akarok politizálni, de mindig azt a pártot támogatja aki épp kormányon van, mert elhiszi a sok kampánymaszlagot.


Egyébként plusz egy banális ok, amiért leszoktam a tévézésről: Még a régi hagyományos doboz tv-m van, a szemem pedig hozzászokott a laptophoz, ami ugye közel van, így már nem is látom rendesen az ágyamtól 3-4 méterre lévő tv-t. :D

2016. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, ha a kollégátokat teljesen más dolgok érdeklik, akkor sem tudna bekapcsolódni a ti beszélgetésetekbe, ha nézne tévét, lehet, hogy ti a két vezető kereskedelmi csatornát nézitek, ő meg mondjuk a tudományos csatornákat nézné.


Én pl. egy időben folyamatosan a Viasat History csatornát néztem, mert akkor épp az kötött le legjobban, gőzöm sem volt róla, hogy mi ment akkoriban mondjuk az RTL klubon, ha az ismerőseim a Barátok köztről csevegtek éppen, ahhoz sem tudtam hozzászólni, mert én más csatornát néztem, ők meg ahhoz nem tudtak hozzászólni.


Különben sok film online is megnézhető, régi fekete-fehér klasszikusoktól kezdve az aktuális újdonságokig. Te lehet, hogy csak karácsonykor látod a Reszkessetek betörőket, én pedig bármikor rákeresek egy online tékában.

2016. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
38%
Omg...valaki még néz tv-t 2016-ban??:D én 22 éves létemre azt sem tudom, h h kell bekapcsolni.
2016. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen csatornákat nézel?
2016. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
93%

Itt két dolog áll egymással ellentétben.


Tv vs. nem tv, ill. az, hogy kinek van igénye arra, hogy lépést tartson a hírekkel, a mai világgal.


Nem értem, miért kell abszolút a tv ahhoz, hogy vki tájékozott legyen. Ma már annyi blog, weboldal van. Én a tv-t annyira nézem, hogy nézem most a Konyhafőnököt meg egy-két filmet, ha nincs Konyhafőnök, akkor csak filmeket, mégis tisztában vagyok mindennel, ami történik a világban... felmegyek indexre, origóra. A munkatársatokat ez nem érdekli... de ez nem a tévéhiány miatt van. Hanem mert elvan a kis világában, ódzkodik a modern dolgoktól, mert az mind mocsok, visszamaradott.


Az meg a másik kérdés, hogy el tudom képzelni, milyen k...a fontos filmekről beszélgettek, hogy MINDIG visítotok a röhögéstől munka közben... mi is szoktunk néha röhörészni, de nem mindig, mert mi talán dolgozunk is közben. Ez nekem első hallásra úgy hangzik, hogy ilyen Másnaposok, Minyonok stb. kategóriás filmeken rötyörésztek, ami azért nem alapműveltség, hogy akkora ciki lenne nem ismerni...

2016. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
90%
Én albérletben lakok 1 éve, ahol nincs tv. :D Nem is lenne neki hely, annyira pici a szoba. Havonta 1x járok haza 1 napra, de akkor is mindig comedy centralt nézek este.
2016. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én se nézek tv-t már jó pár éve. Nincs benne olyan, ami érdekelne. Mondjuk sok csatornánk nincs is, mert nincs előfizetve. Értelme nem lenne, hisz nem nézzük. A fiam szokott meséket nézni. Meg párom este beszokta kapcsolni, amég megeszi a kukoricáját, de az sem tart sokáig. Nem gondolom, hogy több lennék tőle. Ami érdekel meg fontos, az úgyis szembejön a neten. Vv meg x faktor meg nem tudom mi van még, nem tud lekötni szerencsére.


" A TV műsor katasztrófa,

Az agyhalottaknak akasztófa"

2016. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%

jesszusom komoly ez a kérdés??? Jó most lepontozhatsz úgyis az lesz, de miért baj, ha valakit más érdekel, mint ami a legtöbb embert. Amiről te beszélsz az tök tucat meg tök felszínes, de az extrovertált emberek csak azokról a dolgokról tudnak beszélni, főleg a huszonéves korosztály. 90%-ban.

Egyébként mik azok a dolgok amikről elvárás hogy tudjon róla az ember? Mert azt nem részletezted, csak azt hogy TV.

2016. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
visitani a röhögéstől meg kb a 15 évesek szoktak....
2016. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!