Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ha már...

Mit tegyek, hogy ha már szinte betegesen félek a HIV-fertőzéstől?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

semmit Hepatitis-t könnyebb elkapni, és több beteg van belőle Magyarországon minr HIV fertőzöttből. :D

Remélem megnyugodtál. :DDD

2016. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először is kerüld azokat a helyzeteket, ahol HIV fertőzést kaphatsz: pl. gyakori partnerváltás, intravénás kábítószerezés, prostituálttal való kapcsolat. Védekezz óvszerrel, ha nemi életet élsz. Ha ez nem segít, akkor irány a pszichológus!
2016. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már a gyakori partnerváltás miért?


Egyébként szűz vagyok.

És az egyik nap mentem haza ,felrepedezett kézzel (kényszer betegséggel + depresszióval élek) és egy csáp rá esett a kezemre ,utána azon gondolkoztam mi van ,ha ez egy emberből került a kezemre és az az ember AIDS-es.


Meg ilyenek. Mondjuk most már nincs annyira felrepedezve ,csak nagyon-nagyon pici vágáshoz hasonlító nyílt sebek vannak az két-három ujjam tetején. Most hétvégén csak zsepivel a kezembe maszturbáltam ,előtte amúgy 2 hétig nem mertem. Szerintetek?

2016. nov. 20. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyakran cseréli a partnereit, esetleg egyszerre többel van együtt, hamarabb összeakad egy olyan partnerrel, aki fertőzött. Ha szűz vagy, nincs mitől félned. A maszturbálás abbahagyását meg nem értem, tiszta kézzel magadtól nem fogsz HIV fertőzést kapni.
2016. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hiv fertőzött pici vére kerül kapcsolatba a tiéddel, akkor sem valószínű, hogy elkapod, mert egy bizonyos mennyiségű vírus kell, hogy elkapd. Az utcán nem fogod elkapni
2016. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

*csepp


Egyébként értem.

2016. nov. 23. 18:40
 7/10 A kérdező kommentje:

És köszönöm mindenkinek az értékelhető választ!


Ment mindenkinek a zöld.

2016. nov. 23. 18:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Ui.: Sry a helyesírásért.
2016. nov. 23. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemi úton terjed, vagy vérrel, nincs miért aggódnod nyugi.:)
2016. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húzz óvszert, ne közösülj fűvel-fával, járj el rendszeresen szűrésekre, vagy, ha az anyagi helyzeted engedi, vegyél PreP gyógyszereket (pl. Truvadát), de azok baromi drágák és a TB nem támogatja.
2016. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!