Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről? A...

Mi a véleményetek erről? A szomszédomnál állandóan meg a gágogás hápogás, majd néha elkiáltja magát: - Kuss legyen már! Nem igaz, hogy egésznap ezt kell hallgatni!

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van! Szóljál neki, hogy időnként ugasson is.
2016. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de nem az enyim a madár.
2016. nov. 22. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval neked ordít, de nem is nálad vannak a ludak?
2016. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem nekem ordít hanem a madaraknak. kacsáknak libáknak. azt nem tudom lúdja van e.
2016. nov. 22. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez azért van mert nem én vagyok a szomszédja. Mert ha én lennék akkor például egy kamion kürttel addig cseszegetném amíg az összes récéjét és libáját le nem vágja és kussban nem lesz. Vagy elköltözne mező közepén lévő tanyára.

Társasházban szoktak szenvedni a normális lakók néhány kreténtől. Például tévét bömböltet akár éjjel, vagy részegen bulit rendeznek egész éjjel, vagy bezárt kutyája vonyít egész nap. Itt is hasonló módon lehetett elköltözésre bírni a nem ide valókat. Például kalapáccsal addig püföltük a gipszkartont a folyosón meg kívül a betonfalat míg el nem költözött. Kb. 4-5 hülyét zavartunk már el innen a rendszerváltás óta. Laktam falun is, tudom hogy ott is meg lehet nevelni a másokat zavaró kreténeket, sőt könnyebb volt mint városon.

2016. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de az övé az összes madár.
2016. nov. 22. 11:23
 7/10 A kérdező kommentje:
engem amúgy nem zavar a hápogás. városiként még tetszik is. őt zavarja a saját madara.
2016. nov. 22. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szomszédot, hogy próbálkozzon téged kevésbé zavaró módon rendre utasítani a szárnyasait: Beszéljen a lelkükre, küldjön írásos felszólítást, vagy nyelessen velük krétát.
2016. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De akkor miért kell madarat tartania a panelban?

Vagy valaki erre kényszeríti?

2016. dec. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy panelről van szó. Erre nem volt utalás. Falun is le lehet ordítani a kacsák fejét.
2016. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!