Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy oldjátok meg azt,...

Ti hogy oldjátok meg azt, hogy lefeküdjetek időben? Én egyedül lakom és sosem tudok időben lefexeni és egy jó pihentetőt aludni.19f

Figyelt kérdés
Jó lenne néha, tudom gáz és nekem is néhéz beismerni de jó lenne ha valaki ágsbadugna időben. Tudom hogy korban nagykoru vok de úgy érzem h néhány dologban még iszonyuan gyerek.... 19f
2016. nov. 24. 01:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én mindig időben fekszem le. Néha ez este tíz, máskor hajnali öt, vagy bármelyik pillanat a köztes intervallumban, akár a nappali, akár az éjszakai órák irányában.

De ha mégis muszáj kelni, egy altatóval megoldom, vagy előző nap le sem fekszem, huszonnégyórázom.


"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó! És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

2016. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!