Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme annak hogy egy...

Mi értelme annak hogy egy dologért annyi mindent kell tenni hogy összeálljon?

Figyelt kérdés
Többet kell érte tenni hogy valami haszna legyen.. Itt pl arra gondolok h rohangálni dolgokért. Fel akarok tenni egy képet pl, de nincs szeg, el kell menni érte boltba ahol hatalmas nagy sor van plusz kiesik 2 óra legalább, akkor hazajövök szeggel, nincs meg a kalapács, meg kell keresni, ami szintén nem 2 perc. Mi értelme igy a dolgoknak?
2016. nov. 28. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ezt kérdezte tőlem egy barátom. Mi értelme a vállalkozás beindításának, ha ennyi baj van vele?

Ő egy cégnél dolgozik, betanított munkásként és nem tudja a párjával hogyan vészelik majd át az ünnepeket. Én azóta beindítottam a vállalkozást és nem az a kérdés, hogyan vészeljem át, hanem mikor menjek haza és utána hová menjek nyaralni újév alkalmából, kipihenni az év fáradalmait?

2016. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ennyi? Én amikor egy sarok asztalt akartam a konyhába az ablak mellé, 3 különböző helyről vásároltuk meg az alkatrészeket, asztallapot a lapszabászattól, lábakat a Praktikerből, kiegyenlítő talpakat az Obiból. Nem csak azért, mert így volt a legolcsóbb, hanem azért is, mert egyik helyen sem volt meg minden. Az Obiban és a Praktikerben nem volt olyan bútorlap, amilyen kellett, a Praktikerben volt láb, de éppen nem volt készleten kiegyenlítő, azt az Obiban sikerült kapni, ott meg láb nem volt.
2016. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az mondjuk elég gáz, ha egy alapvetően ennyire kis feladat is ekkora dilemmát és erőfeszítést vált ki belőled.


Amúgy az értelme a végeredmény.


Ha nem teszed meg, akkor is ugyanúgy elrepül az a pár óra, csak semmittevéssel, és még kép sem lesz a falon.


Na meg lehet "organizálni" a dolgokat, csinálhatod úgy, hogy elmész szegekért és 2 órát vársz, vagy elmész egy nagy bevásárlásra, és veszel többek közt szeget is, akkor már nem olyan sok az az idő.

2016. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Max. 8 órát töltesz a kép felrakásával, azt is részletekben, a kép viszont hónapokig ha nem évekig a falon marad. Szerintem megéri a befektetett időt ha sokat jelent az a kép.


Arra ügyesen rátapintottak előttem, hogy ha nem a boltban állsz sorba, akkor valószínűleg ugyanannyi időt semmittevéssel töltesz el.

2016. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!