Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek tökéletes/kiegyensúlyozott élete lehetne, ha változtatni tudna a magasságán?

Figyelt kérdés
Én ez a fajta ember vagyok. 170 centivel büntetett meg az élet, fogalmam sincs miért nem nőttem még vagy 4-6 centit. Már azzal is pokolian elégedett lennék. Így viszont mindig kisebbségi érzésem van. Állandóan azt bámulom ki milyen magas, próbálok cipővel kompenzálni, de az sem ér semmit. Állandóan elfojtott érzéseim vannak és gombócok mennek le a torkomon, amikor azt látom, hogy a fiatal tini lányok is legalább akkorák, mint én. Gyűlölök az utcán sétálni, mert mindig ezek kavarognak a fejemben és amikor emberek között vagyok, akkor is inkább csőlátásban nézek előre és próbálom leplezni a bánatomat. Ráadásul ez olyan, amin nem tudok változtatni. A csajok legalább meg tudják műteni a mellüket, ha amiatt komplexusaik vannak, de nekem még ilyen praktikára sincs lehetőségem. Természetesen még sosem volt barátnőm. Könnyű azt mondani, hogy fogadjam el magamat, de egyszerűen rosszul érzem magamat a saját bőrömben. Ha már egy 175-177 lennék már akkor is totálisan már embernek érezném magamat. Rengeteg lehetőség nyílna meg előttem és sokkal kiegyensúlyozottabb lennék. A fájdalmamat is jól érzékelteti, hogy múltkor egy ásványvizet akartam levenni egy kicsit magasabb polcról és egy tőlem pár centivel magasabb árufeltöltő diáklány jött nekem segíteni (látta, hogy lábujjhegyen kínlódva nyújtózkodok). Esküszöm a pofámról leszakadt a bőr és alig bírtam visszatartani a sírógörcsöt. ;_;

2016. dec. 10. 20:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%

"13És az egyik kommentelő sem maga találta ki (gondolom ő is tapasztalta), hogy a nők a 175 alatti pasikat egyszerűen megvetik. Szóval nem kell álszent kommentekkel "vigasztalni". "

Na itt a komlexusod gyökere. Azt az alacsony értelmi szintű szennyesbejegyzést, hogy "nekem nem kellene alacsony pasi, és a nők is mindig 175cm pasit részesítik előnybe."

- törvényszerűséggé tetted - és igazodsz hozzá.

Egy db p rosti nyomoronc kihagyható, neki "nem kell ilyen pasi" és?


Van még sok helyes, kedves, 170 cm alatti lány (nem mintha probléma lenne, hogyha 1-2 cm -rel magasabb, de ennyire úgysem fogod feldolgozni az akadályokat.)


A lényeg: hogy kedves legyen megértő az a lány.

Láss hozzá a kereséséhez és a meghódításához.

2016. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%

"Jaj, hagyjátok már ezt a dumát. Attól, hogy százan nekiálltok szegénynek magyarázni, hogy a 170 tök jó magasság, attól ez még számára nem lesz elfogadható. És hiába ajánlanék pszichológust, ha az is nyomná a sablonszöveget."



De én tényleg nem értem, miért jó az, hogy mindenki olyan magas akar lenni, hogy kitörjön a nyakcsigolyám. 173 centi vagyok én is, tökre örülnék, ha végre egy pasi 170 centi lenne, az velem egymagas, nem pedig az égbe bámulok, amikor beszélek vele.

2016. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"173 centi vagyok én is, tökre örülnék, ha végre egy pasi 170 centi lenne..."


Ha tényleg így gondolod és nem kamuzol, akkor te képviseled a nők azon szűk táborát, akiket nem izgat, hogy a pasi nem nőtt 175-177 fölé. Csakhogy ti pokoli kevesen vagytok. Mondjuk azt nem értem, hogy téged miért nem zavarna, hogy a pasi 3 centivel alacsonyabb, egy legalább 10 centis magassarkúval pedig 13-al. Szinte az összes nőnél alapból kizáró ok, ha a pasi nem magasabb, ha a csaj felhúz egy magassarkút.

2016. dec. 11. 10:35
 24/31 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy nem vagy fogyatékos,nem vagy halálos beteg,tudsz járni,dolgozni,nincs szükséged ápolókra stb...

Mellesleg a 170 nem alacsony,agyilag van nálad a baj,amiért beképzeled ezt magadnak.Mellesleg amíg ilyen szánalmas lúzer vagy,ne is várd,hogy szeressenek a lányok

2016. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"A nők a 175 alatti pasikat megvetik"

Pont múltkor láttam a 174 cm magas volt osztálytársam egy nála 1 fejjel magasabb csajjal csókolózni a buszmegállóban..

2016. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%
#25: Vajna Timi is nagyobb a mikulásnál.
2016. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
28%
Mellesleg 170 centisen már lehetsz kommandós.Láttam meccsen 170 centis nehézsúlyú ketrecharcost is.Szóval mi a probléma?
2016. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
56%
Ki a tököm az a Vajna Timi?
2016. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%
Még annyit hozzáfűznék az eddigiekhez, hogy ha egy 300 millás házikóban éldegélnél, és egy 70 millás sportkocsival szaladgálnál, érdekes módon már nem érdekelné a nőket a magasságod. Magyarország legszebb női hevernének a lábaid előtt, úgyhogy ennyit az elméletről. Ismerek olyan fickót, akihez képest Quasimodó egy modell pasi, mégis a környék legjobb nője a felesége. Nyilván az ilyen nőkkel nem veszítesz sokat. Normális nő nem ez alapján ítél. Akinek meg elég, hogy magas valaki, de az már mellékes, hogy 60-as IQ-ja van, és esténként részegen még jól meg is veri, az meg is érdemli a sorsát.
2016. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%

Nálam is hasonló a helyzet, csak pont fordítva: lányként érzem úgy, hogy túl magas vagyok. Évekkel ezelőtt még nagyon zavart, kilógtam a sorból, mindenki bámult, de idővel megtanultam kezelni ezt, és már lassan megbarátkozok a magasságommal. Remélem neked is sikerülni fog, vannak 170 centis fiú ismerőseim akiknek sikerült barátnőt találni, szerencsére sok az alacsony lány. Illetve manapság már egyre több példát látok arra is, hogy a lány magasabb a fiúnál, ki tudja.

17/L

2016. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!