Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg ilyen gaz, ha valaki...

Tenyleg ilyen gaz, ha valaki olvas?

Figyelt kérdés
Tenyleg akkora problema, ha nincs igenyem a kereskedlmi csatornakra fitala letemre? Engem nem erdekel a valovilag, meg az ehez hasonlo musorok, se a celebek. :/ de szivesen megnezek egy ismeretterjeszo filmet pl. Meg nagyon szeretek olvasni. Friss kapcsolatban vagyok. Ma atjott a baratom, en a szobamban voltam es epp olvastam. Feljott a szobamba, koszontem, adtam puszit, majd mondtam, higy ezt a fejezetet meg befejeznem, aztan csinalhatunk valamit. 10 sort nem olvastam el, mar hangosan dobolt az asztalon, trappolt a labaval, majd nekem esett, hogy eleg gaz, hogy allandoan olvasok, mert mar 2016 van. Azta...most tenyleg csak en nem latom az osszefuggest? Meg amugyis akkor olvashatnek e-bookon, az megse olyan retro...egyreszt attol megfajdul a szemem, masreszt az e-book nekem lelektelen, nincs konyv tapintasa, nem szeretem. Hogy lehet ezen kiakadni? Mi az, hogy retro olvasni? Mit csinaljak akkor? Nyomogatom en is eleget a telefonomat, szo se rola, de az olvasas nem lehet hobbi? De mindezt ugy, olyan stilusban, mintha valami nagyon gaz dolgot csinalnek, amiert helyre kell tennie. Teljesen elment a kedvem tole mara. :( amugy meg csak 17 vagyok, de mar nem akartam a tini kapcsolatokba irni. Ti amugy olvastok? Akarmikor? Szoval van olyan, hogy nem megy a tv, hanem fogtok egy konyvet?
2016. dec. 17. 20:47
1 2
 11/14 Kenzo Tenma válasza:
#8 Na az is elég gáz.
2016. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kenzo Tenma válasza:
Mármint nem az, hogy a bershkából öltözöl, hanem, hogy az xbox-ot nem képes offolni a jelenlétedben.
2016. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem gaz, mert ha epp online jatszik, akkor azt nem lehet megallitani. Sose szoltam egy szot se, pedig neha tele a tokom vele, en is valami hasonlot varnek el a sajat dolgaimmal kapcsolatban, de ugy tunik neki ez magas.
2016. dec. 17. 22:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a stílusod nem igazán tükrözi, hogy olyan nagyon hatna az olvasás az intellektusodra ("tele a tököm vele" stb.), illetve az írásképed sem ezt mutatja...


A szituációban pedig te is ugyanúgy hibás voltál, én is megsértődnék, ha a barátnőmhöz benyitva azt mondaná, hogy várjak, míg befejezi a fejezetet. Ez alól az sem ment fel, hogy a barátod is hasonlókat csinál xboxozás közben. Na mindegy, nem illetek össze (bár ebben mégis...). Ha sért téged az, hogy játszik még, amikor te megérkezel hozzá, akkor ülj le és beszéld meg vele, és ne kicsinyes módon bosszuld meg...


Ettől függetlenül a barátod egy tapló és tényleg egy Y generációs degenerált hülyegyerek.

2016. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!