Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy megváltozta...

Miért van az, hogy megváltoztam POZITÍV irányba, mégse néznek már rám a lányok?

Figyelt kérdés
Tavaly minden hétvégén buliztam szinte, dagadtabb voltam, 36-37 centiméteres felkarral, hosszabb haj oldalt, kócosan felül, szemig leérő frufru, semmi borosta, szinte sosem néztek 18 évesnek és 19 voltam ekkor. 20 vagyok már, azóta fogytam, karom 42cm(Tehát jóval izmosabb vagyok, mint tavaly.), igényesen lenyírva oldalt a haj fokozatba(fade), elől is kb homlok ajáig ér, fel van állítva mindig emberi módra, rendesen, azóta borostám teljesen jó, igényesen meghagyva az is, személyit se kérnek sehol, annyinak néznek, ahány éves vagyok. Tavaly minden hétvégén táncoltam lányokkal, sokszor volt smár, ismerkedés stb. Manapság ugyan már ritkábban járok bulizni, kb havonta, de még odáig se jutok el, hogy táncoljak lányokkal, nem, hogy ismerkedni vagy smár.. Oké, nem ez a cél, csak engem baromira meglep ez. Tényleg, férfiasabban nézek ki, mint tavaly, sokkal, erre pont az ellenkezője van a lányok terén. Inkább a kis vékony srácok és a nem is tudom kikkel állnak össze a csajok a bulikban, mint velem. Picit zavar is, nem esek traumába, csak igazán meglep a dolog. Miért lehet ez?
2016. dec. 19. 23:58
1 2 3
 21/22 Imre082 válasza:
Egyébként meg nem lehet egy kizárólagos életcél, hogy nőt szerezzen valaki magának. Fejbe is lőném magam, ha nem tűzhetnék ki mindig új célokat. Ki is ábrándítanak azok a nők, akik a nap 24 órájában és az élet átlag 60 évében a férfiakról álmodoznak. Legyen már egy nőnek is egyénisége.
2016. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Javarészt egyetértek veled, Imre. Engem is a saját célom érdekel, főleg a testépítés és önmagam fejlesztése, nem célom nekem a nőszerzés, csak hülyeségből/kikapcsolódni megyek haverokkal havi 1x buliba és kész, már. Régen csajozni jártunk, nem is tudom, mit hittünk. Ezek mellett egyetemre járok, szeretnék majd diplomát. Tehát vannak céljaim. :)
2016. dec. 20. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!