Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha megváltoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megváltoztam, és rossz irányba?

Figyelt kérdés

Az jó, hogy sokkal jobban odafigyelek a külsőmre, végre önbizalmam is van, és sokkal több pasinak bejövök, viszont régebben olyan kedves voltam mindenkivel, olyan aranyos, de mostanában nem megy, és ezt már többen meg is jegyezték, hogy bunkó vagyok meg flegma. :(


Pedig nem direkt csinálom, csak egyszerűen belefáradtam már abba, hogy kb. senkitől sem kapom vissza, amit adok, nem csak pasiktól, barátoktól, ismerősöktől sem, és nem hagyom többé, hogy kihasználjanak, akkor inkább beszólok valamit.


Viszont jó lenne valami aranyközéputat találni ebben... De mégis hogyan?


2016. dec. 6. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
dughatnánk
2016. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Korod?
2016. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az jó, hogy sokkal jobban odafigyelek a külsőmre, végre önbizalmam is van, és sokkal több pasinak bejövök"

Egy bekepzelt p@na lettel, mig valaki meg nem tanit egyszer hogy hogy ekll viselkedni.

2016. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!