Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire gyakran jártok...

Ti mennyire gyakran jártok részegen haza és mennyire szúrnak le érte? (15-19 évesek)

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok,kb minden 7végén elmegyek barátaimmal kocsmába vagy házibuliba és kb havonta 1x fordul elő hogy részegen megyek haza,többi alkalommal teljesen normálisan tudom tartani magam,és nem is hányok.

Viszont mikor részeg vagyok másnap reggel anyám sírva üvöltözik velem hogy miattam nem tud aludni és semmirekellő vagyok ami rettentően idegesít mert rendszeresen eljárok iskolába,nem lógok és teszem a kötelességeimet.Volt olyan is hogy kiszívta a nyakam egy lány egy buliban és anyám azon toporzékolt hogy mondjam el hogy ki volt az...


Másnál is van ilyen?


2016. dec. 23. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Oké, hogy 18 vagy meg gyakorlatban nagykorú. De mi a jó abban ha minden héten iszol? Én is ki lennék akadva a bátyámra is akár ha beesne hajnalban részegen. Ő is 18 de csak ritkán megy bulizni és nem szokott inni.

16/L

2016. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korom óta nem voltam részeg.

20f

2016. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11 A barátnőm is 16 éves,és pont mintha őt hallanám. :D


Mindig mondom hogy akkor jöjjön velem és akkor fegyelmez majd,de soha nem akar,talán havonta 2havonta ha eljon velem bulizni de inni ő sem szokott,persze nem is erőltetem ha nem akar de mikor ott van én sem iszok annyit.

2016. dec. 23. 13:53
 14/18 anonim válasza:
Hát én sokszor voltam már részeg,de anyámék nem tudták,hogy az vagyok,mivel józanul is ugyanolyan vagyok,mint egy nem normális.15L
2016. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

Én 15-19 évesen elég gyakran értem haza részegen. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem foglalkoztak velem a szüleim, csak ami kötelező volt,(járok-e iskolába, vettek félkész kaját, hog csináljam meg stb.) úgyhogy nem biztos, hogy mérvadó lesz a válaszom.

Legtöbbször persze észre sem vették, kivéve ha olyan helyre hánytam, ahova nem kellett volna. Ha az udvarra, akkor kijöttek, megkértek, hogy másnap mossam fel. Ha a mosdókagylóba, akkor szóltak, hogy másnap el fog dugulni a lefolyó, úgyhogy ne oda. Volt olyan is, hogy wc-n nyitottak rám, de a legtöbbször akkor sem vettek észre semmit, ha a szobámban úgy aludtam el, hogy ültem a fotelban, meg volt nyitva az MSN, és a szemüvegemen tapostam. Szerintem örülj, hogy foglalkoznak veled, aggódnak érted, de persze le lehet velük ülni beszélgetni, hogy te ezt picit túlzásnak érzed. :)

Aki azt írja, hogy gimisként néha iszogatni a barátokkal "szánalmas", "undorító", az nem látja, mi folyik most. Herbál, spuri, nevetőgáz habpatronból, és minden ami szintetikus. Ez az igazán undorító, meg az ezeket használó emberek, a legtöbb mostani középsuliban van egy pár, főleg vidéken. Én soha nem éltem ilyenekkel, pedig voltam olyan társaságban, ahol mások igen. Évek óta jó munkahelyem van, most végzek az egyetemmel, és összehasonlíthatatlanul kevesebbet iszom most, mint gimiben. Pedig volt, hogy órára is részegen mentünk, vagy csak vodkáztunk a Deákon. Szerintem a szülőknek sem ártana inkább a herbálra és társaira odafigyelni, akinek van ilyen ismerőse, az tudja miért.


F

2016. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem voltam még részeg, nem is tudom mit szólnának hozzá a szüleim, ha egyszer így állítanék haza. 16L
2016. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

#11-es vagyok.Jól kijönnék barátnőddel. :D

Próbáld meg azért a barátnőd rávenni, hogy többször menjen el veled ha így sikerül kicsit visszafogni magad. De egyébként tényleg mi jó abban ha berúgsz?

2016. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17 Ne a berúgásban keresd azt hogy miért jó mert az ivás melléhatása.Nekünk speciel azért jó mert társasági élmény hogy együtt iszunk egyre jobb kedvünk van és folyamatosan nevetünk,kiengedjük a gőzt,és nyilván igaz hogy nem csak piával lehet,meg ugye megvannak nagyon is a veszélyei mikor megyünk haza vagy át a másik kocsmába és egyik-másik részegbaromállat felmászik a villanypóznára vagy az úttest kellős közepén üvöltve halad,de ilyen sincs gyakran legalábbis velem.


Azért iszunk hogy a lehető legjobban érezzük magunkat.

2016. dec. 29. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!