Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok tényleg utálják az...

A lányok tényleg utálják az alacsony fiúkat?

Figyelt kérdés
Nem csak,hogy nem jönnének velük össze,de még barátkozni se hajlandóak velük,legszivesebben írtanák őket?

2017. jan. 7. 16:12
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

De gyakorlatilag ti vagytok itt ketten az oldalon,akik terjesztik ezt,hogy az alacsony fiúknak nincs esélye meg mindenféle tudományos magyarázatokat próbáltok gyártani erre.Inkább húzzatok az oldalról ti gyászhuszárok.

2017. jan. 7. 18:21
 22/47 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 3 ismerösöm is van ahol a nő a nagyobb mind 3 nál nagy a szerelem gyerekeik vannak , párom szokott rajtuk hangos röhögésben kitörni mikor megosztanak közös képet és úgy néz ki a nő mintha a kicsi fiát öleli ,és óriásokat szokott röhögni leszokott esnia székről, én meg jól leszoktam tolni hogy nem az a lényeg ki mekkora hanem hogy jól érezzék magukat egymással , ezért haragszok is rá mindig,de ő mindig mondja bocsi de ezt nem bírom nevetés nélkül
2017. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
34%

11:

"Szerinted miért van az, hogy mind a gimiben, mind pedig az egyetemen az az általános jelenség, hogy az alacsonyabb srácok együtt vannak, mint egy klán, szinte mindig egymással beszélgetnek, a magasabb pasikat meg mindig a csajok gyűrűjében találod meg, ahogy kávézgatnak/jópofiskodnak."


12 év suli, 6,5 év egyetem után ezt sehol sem láttam, ennek ellenkezőjét, ahol a magas fiúk kiközösítettek voltak, és a lányok szóba sem álltak velük, szinte mindenhol.

2017. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
0%
"Ha találkoznál egy alacsonyabb, de nem frusztrált férfival (mert ilyen is van), akkor azt nem utasítanád vissza?" - Biztos, hogy te nem tudnád megcáfolni a tapasztalataimat, mert ez a válasz is frusztrációról árulkodik. :-) Nézd, ha találkoztam volna olyannal, aki cáfolja a tapasztalataimat, vagyis az a bizonyos kivétel, akkor én is kivételt tudtam volna tenni vele. Nekem férfi kell, nem egy lelkileg gyenge kisfiú, akit helyre kell pofozni. 32 éves vagyok, kicsi az esély, hogy találjak egy kivételt, de nem is ez a célom, hanem az, hogy találjak egy hozzám illő felnőtt férfit.
2017. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Lazy Lover ***** válasza:
16%
én nem vagyok se nő utáló se fusztrált! erre fogják a "nők" nem merik be vallani hogy undorodnak a törpe pasiktól! 4 év aktív társkeresésem volt és esélyt se kaptam senkitől ! egy példa 155 cm egyetemista csaj nem gondolod hogy össze jövök egy kerti törpével?! 31 éves 175 cm 2 gyerekes anyuka ciki kis manó!... remélem érzed a kettős mércét
2017. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

"én nem vagyok se nő utáló se fusztrált! erre fogják a "nők" nem merik be vallani hogy undorodnak a törpe pasiktól!"

Leírod, hogy nem vagy frusztrált, aztán a következő mondatodban meg is cáfolod...

2017. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%
Én nem utálom őket, barátkozok is velük, de párnak csak 185 cm és felette ismerkedtem, a férjem is 190 cm, pedig én 158 cm vagyok. De sok magas nőt ismerek, akinek meg alacsonyabb pasija van. Szóval a pártalálás sem ezen múlik.
2017. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
45%

Nem az alacsonysággal van a baj, hanem a miatta kialakuló frusztráltsággal.

Ez szinte minden alacsony férfira igaz.

Én 178 cm magas vagyok, nő és aki alacsonyabb az szinte esélytelen. De volt kivétel aki tetszett és alacsonyabb volt, mert olyan volt a személyisége.

De ez ritka, inkább a túlkompenzálás, düh, pózolás megy. Ezek meg nem vonzóak.



Ja és, hogy "esélyt sem adtak", a nő nem olyan, hogy az jár neked. Nincs ilyen, hogy nem érdekel valaki, de adsz neki egy esélyt. Egyik nő sem szeretet szolgálat, hogy aki alacsony, csúnya, nyomorék, mit tudom én, szánalom alapon majd kap egy esélyt.



Dolgozd fel, hogy alacsony vagy és növessz egy normális személyiséget vagy mondj le a nőkről. Ez a két választásod van.

Nem az a baj, hogy alacsony vagy, hanem az, hogy arrogáns barom vagy miatta.

2017. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
8%
Én nem, mert nem vagyok sekélyes és nem ítélek meg senkit egy olyan tulajdonság miatt, amiről nem tehet és amin nem változtathat. Életem szerelme 170 centi. Régen jobban bejöttek a magas pasik, de mára már csak védelmezésre szoruló, alsóbbrendű kislánynak érezném magamat mellettük. Ha a lányok nem akarnak veled sem barátkozni, sem összejönni, akkor a viselkedéseddel van baj.
2017. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
#28,az a baj,hogy az alacsonyak bármilyen Tevékenységét kompenzálásbak képzelik.Pl.egyetemre jár,akkor azt mondják,hogy biztos mert alacsony,a komplexusa miatt tanul.Kondiba jár?Biztos ezzel kompenzálja,hogy alacsony..Egy magas ember pózolhat,lehet agresszív,de egy alacsony nem,mert akkor egyből azt gondolják,hogy ezzel kompenzálja magát?
2017. jan. 8. 01:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!