Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok tényleg utálják az...

A lányok tényleg utálják az alacsony fiúkat?

Figyelt kérdés
Nem csak,hogy nem jönnének velük össze,de még barátkozni se hajlandóak velük,legszivesebben írtanák őket?

2017. jan. 7. 16:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Egy magas ember sem lehet barom ne forgasd ki a szavaimat.

Pontosan tudod miről van szó, csak nem akarod érteni.


Ez pont olyan, hogy a sok titkos ilonka is előadja a nagy macsót, gyúr, motorozik, játsza az eszét. Azért, hogy kompenzáljon. Mint sok alacsony ember pont úgy.

2017. jan. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Lazy Lover ***** válasza:
39%
. Egyik nő sem szeretet szolgálat, hogy aki alacsony, csúnya, nyomorék, mit tudom én, szánalom alapon majd kap egy esélyt. nem ezzel van a baj ha nem azzal hogy a "nők" előadják hogy nem számít a külső elég ha egy férfi kedves meg romantikus ócska kamu dumát......
2017. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

De pl.a lányok imádják az ilyen kockahasú,pózolós fiúkat,akik felraknak magukról a netre egy csomó képet.(Pl.Pumped Gabo)

De ha egy alacsony csinálná ezt,már egyből rákezdenék,hogy ezzel kompenzálja magát..

2017. jan. 8. 12:30
 34/47 anonim ***** válasza:
47%
Sajnállak, hogy ilyen negatívan állsz saját magaddal szemben. Szomorú.
2017. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Lazy Lover ***** válasza:
én eléggé izmos vagyok sokszor megkaptam már ne feszengj már itt ... bezzeg ha egy magas férfi lennék már olvadoztak volna...tény hogy egy alacsony férfi hátrányból indul a pár keresésnél
2017. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
26%
Önsajnáltatásban nagyon jók a picurkák :)
2017. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Lazy Lover ***** válasza:
36 ! szerintem akkor írj ilyeneket ha átélted milyen pokoli rossz alacsonynak lenni hogy egy magas de ronda pasinak jobbnál jobb csajai vannak de téged sz@rba se vesznek a nők!
2017. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
17%

nem utálják őket mert arra sem méltatja legtöbb nő hogy utálja őket semleges a magas férfiakra fel tudnak nem csak szószerint nézni hanem amúgy

egyébként mamám mindig azt mondja fiaim vigyázzatok az alacsony emberektől mert gonoszak ,kialakult bennük 1 kisebbség komplexus irigység és az egész személyiségük gonoszka és irigy természetű

2017. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
A GYIK nagymamádat igazolja...
2017. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!