Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebookon miért nyiltabbak a...

Facebookon miért nyiltabbak a nők, mint élőben?

Figyelt kérdés

Mindegyiknek kint van a p**ja próbáltam nem ilyen öregessen fogalmazni, de tényleg.


Rengetek olyan képet látok, hogy kb Lakatos Gizella dugás után, és ott fekszik a pasija mellet, de tényleg még egy szutykos tanga sincs rajta, és csak félig látszik ki (de az egész combja+majdnem a puncija is) "jajj véletlen képek" stb ---eddig is nagyon durva volt szerintem ez az egész nem is akarok róla beszélni, mert sablon duma már...de azért brutális, hogy az összes nőt már látta mesztelenül mindenki, és amikor élőben találkozunk komolyan azt sem értem minek van rajta egyáltalán ruha.


Viszont élőben meg úgy mutatkozik mindegyik mintha ő egy normális lány lenne amúgy, vagy én nem értem már.


Nem mindegyik nő k**ás kérdés mielött jönnek az őrangyalok, hanem szimplán csak nem értem...nők, ha szerintetek mindenki látott titeket mesztelenül meg minden, akkor élőben ruhában nem ugyan azt fogja rólatok gondolni, de most komolyan :D


24f


2017. jan. 8. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek valójában :D

Gondolj bele amikor egyedül vannak ilyen képeket csinálnak és kiteszik egó növelés céljából.

Mások előtt mit adnak az meg csak színjáték.

2017. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem a Lakatosokat kéne nézegetni...
2017. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen ismerősöm sincs... micsoda véletlen.
2017. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 xDDDDDDD
2017. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!