Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én megengedhetem magamnak...

Ha én megengedhetem magamnak a drágább cuccokat, akkor miért vagyok az emberek szemében az, aki vagánykodik, felvág?

Figyelt kérdés

Ha én kemény munkával megengedhetem azt, hogy új BMW X6-osom legyen, legújabb Iphone, nagy házam saját konditeremmel és úszómedencével, legmenőbb cuccokért nem kell árat megnéznem, akkor miért vagyok szálka mások szemében? Én, aki 24 éves koráig a belét kitanulta, majd kőkemény munkával végül vállalkozó lett (évi 2 millió forint adót fizetek).

Mi számít felvágásnak? Ha én megengedhetem magamnak, én sosem vagánykodtam a cuccaimmal, soha nem mutattam senkinek, hogy most mit vettem, mégis én vagyok a téma mindig. Ha megvehetem, akkor miért ne, ettől ez még nem felvágás!


30 éves vagyok



2017. jan. 13. 19:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na akkor erről ennyit. Kamu volt.
2017. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Van feleséged? Mert ha nincs, hozzád megyek.
2017. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Na egy magyar szerencsevadász? :D aranyásó az utolsó.

Amugy élvezd ki a vagyonod amig lehet. D

2017. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 K...László ***** válasza:
100%
Én villanyszerelő vagyok egy gyárban, de 3 szakmával. A dupláját adózom, mint te, mert be vagyok jelentve. Valószínűleg azért nincs kocsim.
2017. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azozmta várjuk a jepwt
2018. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Sajnos még mindig nem látjuk gazdagságod:(
2018. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mikor jönnek a képek? :)
2018. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Na sikerült azóta lőni képeket?:D
2022. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!