Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem megyek pár napig dolgozni...

Nem megyek pár napig dolgozni mert a csajokkal wellnessezünk majd a munkahelyen beteget jelentek-ez így kinn a facebookon? Full publikusan?

Figyelt kérdés

Erre varrjatok gombot! Kolleganő facebookon kiteszi full publikusan minden ismerős által láthatón az alábbi szöveget (párbeszéd része): nem megyek pár napig dolgozni. barátnőimmel kifogtunk egy jó wellness ajánlatot ilyenkor olcsó…. leugrunk pár napra Hévízre…. majd a munkahelyen azt mondom beteg vagyok. Nem tudom majd influenza vagy valami ilyet. Kérdés: és mit szólnak ehhez benn?

Mindegy leszarom a h***e főnököt.


Ez így ahogy le van itt írva kinn van a facebookon.

Na erre varrjon valaki gombot.

Nem tartom magam gonosznak , de már csináltam az egészről egy print screent dátummal és itt a kezem az egéren hogy a főnök email címére átpasszolom komment nélkül.


2017. febr. 5. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:

"Majd ja táppénzen lesz, és akkor rak ki hévízi fotókat"


Jó. Akkor várok hétfőig.

!!!

2017. febr. 5. 20:34
 12/70 A kérdező kommentje:

"A faszbúk mióta bizonyíték?"


Ja egyébként erre is válaszolok. A facebook akár bizonyték is lehet. Valakit a NAV eljárás alá vont és szarré büntetett facebookos kommentek és fotó miatt.

A facebookon büszkélkedett valaki hogy a felújított házát de jól ki tudja adni és mennyit hoz a konyhára. Rendőrség NAV nyomozás milliós büntetés.

Bizonyíték? Facebook.

2017. febr. 5. 20:37
 13/70 A kérdező kommentje:

A facebookos csencselőket figyeli a NAV


[link]


ennyi. akár börtön is lehet belőle. bizonyíték de legalábbis kindulás? facebook.

2017. febr. 5. 20:40
 14/70 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a kolleganődet? A főnöködet? Tudod, hogy mit szól hozzá? Majd Ő elintézi, ez NEM a te dolgod.

Amúgy imádom, amikor vadidegenek legyökereznek, csak mert idegesek. :D

2017. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, te biztosan üldözési mániás vagy.
2017. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok üldözési mániás, csak ahogy idősödöm egyre jobban átlátok a szar csaló retkeken. De ez esetben még át se kell látni.

Ő maga buktatja le magát.

2017. febr. 5. 20:43
 17/70 A kérdező kommentje:

"Tudod, hogy mit szól hozzá? Majd Ő elintézi, ez NEM a te dolgod. "


Azért én lehet kicsit besegítek az ügyintézésbe. Nem sokkal csak egy face print screennel.

Ha az illető nem csókos, ez is elég.

Ha meg csókos úgyis mindegy.

2017. febr. 5. 20:44
 18/70 anonim ***** válasza:

Egy kicsit se segíts be.

Nem vagy hatóság.

2017. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
88%

"Sőt továbbmegyek!! Tud mi az az IPTC info? "


Maximálisan tisztában vagyok vele.

És te azzal tisztában vagy, hogy mire ezt feltölti valaki FB-re és utána le, addigra már semmi nem lesz ezekből az infókból? Próbáld csak ki, nyugodtan. Hajrá!


egy webgrafikus és programozó

2017. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
89%

"A facebookon büszkélkedett valaki hogy a felújított házát de jól ki tudja adni és mennyit hoz a konyhára."


Erős fogalomzavarban vagy. NEM a fészbook volt a bizonyíték, csak az információforrás, ami alapján elindultak nyomozni. Ne keverd a szezont a fazonnal.

2017. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!