Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem megyek pár napig dolgozni...

Nem megyek pár napig dolgozni mert a csajokkal wellnessezünk majd a munkahelyen beteget jelentek-ez így kinn a facebookon? Full publikusan?

Figyelt kérdés

Erre varrjatok gombot! Kolleganő facebookon kiteszi full publikusan minden ismerős által láthatón az alábbi szöveget (párbeszéd része): nem megyek pár napig dolgozni. barátnőimmel kifogtunk egy jó wellness ajánlatot ilyenkor olcsó…. leugrunk pár napra Hévízre…. majd a munkahelyen azt mondom beteg vagyok. Nem tudom majd influenza vagy valami ilyet. Kérdés: és mit szólnak ehhez benn?

Mindegy leszarom a h***e főnököt.


Ez így ahogy le van itt írva kinn van a facebookon.

Na erre varrjon valaki gombot.

Nem tartom magam gonosznak , de már csináltam az egészről egy print screent dátummal és itt a kezem az egéren hogy a főnök email címére átpasszolom komment nélkül.


2017. febr. 5. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
77%

"Bizonyíték? Facebook."


Nem lehetsz egy IQ huszár :)

Nem az FB a bizonyíték, csak egy forrás, aminek utána lehet/kell járni.

Ha én felnyomom telefonon a szomszédom, mert feketén ad ki albérletet, akkor sem én vagy a telefon bizonyíték :)

Szolgáltatok egy információt, ami a nyomozás során vagy igaznak bizonyul vagy nem.

NE legyél már ennyire ostoba!

2017. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:

Tudod, igazat mondani csak a bíróságon kötelező eskü alatt.

Ha én most kiírom nyilvánosan, hogy elsikkasztottam 15 millió Forintot, és valami csóka felnyom a rendőrségen, akkor az még nem bizonyíték. Nyomoznak két kört, és rájönnek, csak vicceltem :)

2017. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:

A facebook letöröl minden Metadata-t a képről (IPTC-t is) azért hogy ne lehessen az embereket zaklatni.


Kivéve, ha Német vagy Ausztriai vagy, akkor rajta lesz.

2017. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:

"Nem lehetsz egy IQ huszár :)

Nem az FB a bizonyíték, csak egy forrás, aminek utána lehet/kell járni.

Ha én felnyomom telefonon a szomszédom, mert feketén ad ki albérletet, akkor sem én vagy a telefon bizonyíték :)

Szolgáltatok egy információt, ami a nyomozás során vagy igaznak bizonyul vagy nem.

NE legyél már ennyire ostoba!"


Viszont remélem nem gondolod komolyan, hogy ha a főnöke meglátja a posztot akkor nyomozni fog. Nem egy bíróról van szó, aki csak megfelelő bizonyítékkal hozhat ítéletet.

2017. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
Te 74%-os! Így akarsz hasznos pontokat szerezni, hogy milliószor írogatsz??? Magadban veszekedsz! Hagyd már! Kérdező: Ha átküldöd, és az illető "csókosa" a főnöknek, akkor lehet, hogy megbosszulják. Ugyanis, ha nem történik semmi, akkor fény derülhet a viszonyra. Gondolkozz még... Ne azonnal küldd át, mert megütöd a bokád a végén, helyette is.
2017. febr. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:

"Te 74%-os! Így akarsz hasznos pontokat szerezni, hogy milliószor írogatsz??? Magadban veszekedsz!"


Nem. Csak nem láttam az új választ. A százalékomon egyébként sem változtat sok minden, 4 éve 74%-on van :)

2017. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
Jaaaa, ketten is vagyunk 74%-osak, most nézem.
2017. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:

Puszta tény közlése a következtetést mindenki maga vonja le.

Kolleganő ma beteget jelentett és nem jön pár napig (ő mondta).

Akkor tán erről ennyit.

Ide még fotó meg facebook se kell már.

Ez már itt ezen a ponton annyira szánalmas, hogy nincs rá szó.

2017. febr. 6. 11:28
 29/70 anonim ***** válasza:

Ha közvetlenül nem érintene hagynám, hazug embert előbb utolérik stb stb.

Viszont ha igaz amit írtál és azzal hogy ő nem megy be dolgozni túlórában kell az ő munkáját végezni meggondolnám... (bár ha kirúgják amíg nem vesznek fel helyette mást ugyanúgy szívnék)

2017. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:

Elég gáz amit letolt, én ezt így nem írnám ki. De te is megéred a pénzed... tipikus, irigy, köcsög magyar, ha nekem szar és bent kell maradni hát legyen már másnak is szar. Rühellem az ilyen embereket..


Egyébként ha túlhajszolt, fáradt vagyok van, hogy én is elmegyek táppénzre. Pihi, mozi, barátok és utána tök jól vagyok.


És tavaly nyáron, amikor elfogytaka szabijaim a főnököm javasolta, hogy menjek el táppénzre ha szeretnék még nyaralni... 26/N

2017. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!