Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem megyek pár napig dolgozni...

Nem megyek pár napig dolgozni mert a csajokkal wellnessezünk majd a munkahelyen beteget jelentek-ez így kinn a facebookon? Full publikusan?

Figyelt kérdés

Erre varrjatok gombot! Kolleganő facebookon kiteszi full publikusan minden ismerős által láthatón az alábbi szöveget (párbeszéd része): nem megyek pár napig dolgozni. barátnőimmel kifogtunk egy jó wellness ajánlatot ilyenkor olcsó…. leugrunk pár napra Hévízre…. majd a munkahelyen azt mondom beteg vagyok. Nem tudom majd influenza vagy valami ilyet. Kérdés: és mit szólnak ehhez benn?

Mindegy leszarom a h***e főnököt.


Ez így ahogy le van itt írva kinn van a facebookon.

Na erre varrjon valaki gombot.

Nem tartom magam gonosznak , de már csináltam az egészről egy print screent dátummal és itt a kezem az egéren hogy a főnök email címére átpasszolom komment nélkül.


2017. febr. 5. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

"'bent kell maradni hát legyen már másnak is szar"


Bocsi. Helyette dolgozom. Míg ő hazudozik és BTK-s cselekményt követ el (ld táppénzcsalás) addig miről is beszélünk? Még én vagyok a hibás mert fel merem hívni a figyelmet egy bűncselekményre? Most lehet nagyokat hümmögni miről beszél ez bűncselekmény.... igen, az. BTK-ba ütközik (táppénzcsalás) és még én vagyok a hibás mert szólni merek?

2017. febr. 6. 13:29
 32/70 A kérdező kommentje:

"főnököm javasolta, hogy menjek el táppénzre ha szeretnék még nyaralni... +"

Na hát ilyet nálunk sose fogsz hallani. Ellenben olyat igenm hogy "ha nem jössz be holnap nem érdekel mi bajod van kirúglak". Kollegával (másikkal) megtörtént.

betegállomány alatt felhívták hogy holnap legyen benn vagy repül.

2017. febr. 6. 13:31
 33/70 anonim ***** válasza:

És akkor meg mi van? Ha te mész táppénzre, akkor majd helyetted fognak dolgozni. Eszem megáll. Akkor majd utánad is kémkedhetnek, és ha netalántán megszeged a kijárási tilalmat (mert az van, ha táppénzen vagy, meghatározott időintervallumban) akkor valami kotnyeles kollega telefonáljon be a főnökdnek?

Helyettem is dolgoztak, amikor táppénzen voltam kimerülés miatt és én is dolgzok mások helyett, amikor ők vannak. Ez így működik..

2017. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

" Eszem megáll. "


Nem tilos. Azért annyit megtettem már most hogy megmutattama facebookos kommentet annak a kollegának aki ma a beteg helyett tovább benn marad.

Csak hogy legyen képben ki miatt milyen okból marad ma bent órákkal tovább.

"örült" neki.

Az biztos ha ez a luvnya visszajön Hévízről BOCSÁNAT a betegségből lesz hozzá többeknek néhány szava.

2017. febr. 6. 13:44
 35/70 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Azért én örülök, hogy normális, kulturált munkatársaim vannak akik ilyenből nem csinálnak problémát.
2017. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:

"normális, kulturált munkatársaim vannak akik ilyenből nem csinálnak problémát."


Érdekes munkatárs lehet az aki nem csinál abból problémát ha órákkal tovább benn kell maradnia más helyett miközben az betegség mögé bújva üdülget. Hát érdekes.

Én meg örülök hogy olyan munkatársaim vannak akik ebből problmát csinálnak.

Mert el nem tudom képzelni hogy létezhet olyan aki ezt szó nélkül hagyja.

Neked mindegy hogy 17kor vagy 20kor mész haza?

2017. febr. 6. 14:10
 37/70 anonim ***** válasza:
Látom, nem nyugszol addig, míg meg nem mutatod a főnöknek. Tudod mit? Azt mondom, amit hallani szeretnél: MUTASD MEG, CSAK NE VERGŐDJ RAJTA! Meddig ragozod még? Olyan kotnyeles vagy, hogy számíthatsz a bosszújára!
2017. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:

Féltékeny unatkozó p*csa vagy!

Barátom NEKED ehhez semmi közöd,hogy ki mit mikor csinál

2017. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:

"NEKED ehhez semmi közöd,hogy ki mit mikor csinál"


Majd akkor mondok erre áment, ha NEM nekem kell túlórában a lógós munkáját végezni.

De majd az élet eldönti. Facebook körlevél az összes embernek átdobtam a kommentet majd mindenki eldöntheti mihez kezd vele.

Mondjuk annak aki este 8kor is benn van a lógós helyett garantáltan lesznek kedves szavai hozzá ha visszatér a halálos betegségből. Garantáltan. És azt már nem én csinálom majd.

2017. febr. 6. 17:00
 40/70 anonim ***** válasza:

"De majd az élet eldönti. Facebook körlevél az összes embernek átdobtam a kommentet majd mindenki eldöntheti mihez kezd vele.

Mondjuk annak aki este 8kor is benn van a lógós helyett garantáltan lesznek kedves szavai hozzá ha visszatér a halálos betegségből. Garantáltan. És azt már nem én csinálom majd."


Még ilyen aljas, gerincgtelen, sz*rkavarót se láttam még!

Hál'isten nekem nincsenek ilyen ismerőseim.

2017. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!