Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem megyek pár napig dolgozni...

Nem megyek pár napig dolgozni mert a csajokkal wellnessezünk majd a munkahelyen beteget jelentek-ez így kinn a facebookon? Full publikusan?

Figyelt kérdés

Erre varrjatok gombot! Kolleganő facebookon kiteszi full publikusan minden ismerős által láthatón az alábbi szöveget (párbeszéd része): nem megyek pár napig dolgozni. barátnőimmel kifogtunk egy jó wellness ajánlatot ilyenkor olcsó…. leugrunk pár napra Hévízre…. majd a munkahelyen azt mondom beteg vagyok. Nem tudom majd influenza vagy valami ilyet. Kérdés: és mit szólnak ehhez benn?

Mindegy leszarom a h***e főnököt.


Ez így ahogy le van itt írva kinn van a facebookon.

Na erre varrjon valaki gombot.

Nem tartom magam gonosznak , de már csináltam az egészről egy print screent dátummal és itt a kezem az egéren hogy a főnök email címére átpasszolom komment nélkül.


2017. febr. 5. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

De hol itt a gond? A luvnya maga rakta fel a facebookra nyilvánosságra hozva. Hát én csak segítek még nagyobb nyilvánosságot adni neki. Hol itt a gond? Hát ő akarta megkapta.

Akkorra pofája volt hogy "leszarom a hü***yle főnköt." írta. Meglátjuk.

Mert a főnököt még le is szarhatja ( ha az hagyja...) de majd egy két kollega elmaygarázza majd neki hogyan is kell viselkedni.


Azért figyelünk? Vakai hazudik csal BTK-s cselekményt követ el (újra: igen azt, bűncselekményt, igen azt) és AZ A HIBÁS AKI ERRE FELHÍVJA A FIGYELMET????


A tolvaj kirabol de nem ő a probléma hanem az aki kiabál hogy állj, tolvaj??? HM?

Hát hogy van ez?

2017. febr. 6. 18:48
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nyomorúságos, szerencsétlen életed van, hogy így belemászol másokéba? Túlviszed.


Boldog, kiegyensúlyozott embert én még nem láttam mások dolgaiba vájkálni és igazságtalanságokon pörögni.


Sajnállak.

2017. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus sz@rkeverő vagy! Az is lehet, hogy belemásztak a csaj facebook fiókjába, te pedig terjeszted azt, ami lehet, hogy nem is úgy van! Egyátalán hogy képzeled, hogy te zaklatsz másokat körlevélben ilyesmivel, ilyen ármánykodással??? Az, hogy más profilját rögzíted felvételre az SZEMÉLYI JOG SÉRTÉS! Ő IS FELJELENTHETNE! ATTÓL MÉG, HOGY Ő NYILVÁNOSRA RAKJA, MÉG NEM ÁLL JOGODBAN MÁSOK SZELLEMI TULAJDONÁT ELLOPNI! A másik, hogy most is ezen túráztatod magad, és árad belőled a gyűlölködés. Ennyire nincs más dolgod, hogy alaptalanul vádaskodsz és lopsz, meg zaklatsz másokat?! Ennyire nincs magánéleted? A túlórát is megfizetik, de ha azt hiszed, hogy te ettől leszel a közkedvelt igazságosztó, hát tévedsz! Lehet, hogy te szívod meg a magánakciódat, mert egy agresszív, indulatos, idegbeteg senki vagy! Olyan dologgal vádaskodsz, ami SZINTÉN, ISMÉTLEM SZINTÉN BÜNTETHETŐ! KIZÁRTNAK TARTOM, HOGY BÁRKI ÖNKÉNT KITENNE ILYET.1000% HOGY BELEMÁSZTAK A CSAJ PROFILJÁBA, ÉS EGY "JÓAKARÓJA" A NEVÉBE OSZTOTT MEG ILYEN 14 ÉVES ÉRTELMI SZINTŰ KITALÁCIÓT! A CSAJ IS KEVESEBB FIZUT KAP A HIÁNYZÁSÉRT, NEKED EHHEZ PEDIG SEMMI KÖZÖD! Majd figyeld meg, az ostor a TE HÁTADON CSATTAN! Jobban félthetnéd magad, s ha már itt tartunk, én úgy gondolom, KAMU EZ A KÉRDÉS!
2017. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnököd lennék, akkor is egy alávaló, szánalmas alaknak tartanálak.
2017. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdéssel kár vesződni!
2017. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:

Mindenki ítélkezik nagyüzemben, megnézném az arcotok ha estig bent kellene melóznotok mert valaki wellnesezni kívánt és kötelesek vagytok helyette dolgozni.

Kérdező, túl sokat foglalkozol vele, nem kell ezen lovagolni, annyi kellett volna hogy látod, screenshot, elküld a főnöknek és kész, ő majd eldönti minek számít, nem kell idegeskedni napokig ezen.

2017. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:

"nem kell ezen lovagolni, annyi kellett volna hogy látod, screenshot, elküld a főnöknek "


Nyugi bár a főnöknek még épp nem lett elküldve de már mindenki más tudja a cégnél, úgyhogy hamar eljut az infó hozzá is.

És ha NEM JÁR UTÁNA és NEM LESZ következménye akkor már tudjuk mi az ábra.

2017. febr. 7. 08:33
 48/70 A kérdező kommentje:

"Az is lehet, hogy belemásztak a csaj facebook fiókjába, "


Az is lehet persze... Valaki kamuból kitalálta hogy másnap betegállományban lesz és kiírta.... majd az illető akinek szegény pára!! a fiókját feltörték másnap tényleg elment betegállományba--- a nagy bánatában... hát micsoda véletlenek vannak.

Hogyne.

2017. febr. 7. 08:34
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 19:08 <--- A kérdés kiírva!


Sajnállak, hogy ez az össz szórakozásod immár 2 napja, hogy még mindig ezen kínlódsz! Igazából amit akartál, azt mint írod, részben megtetted. Most még aktuális a kérdés? Ha nem, kár rajta itt vergődni!

2017. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:

"Most még aktuális a kérdés? Ha nem, kár rajta itt vergődni!"


Ó hét most ÉPP nem aktuális de hamarosan újra az lesz, mert euz a luvnya jön vissza az üdülésből BOCSÁNAT a betegségből és akkor jön a fekete leves. Akkor jön a lényeg.

Tanulságos lesz!! Ugyanis!

A főnök is megtudta (nem tőlem , kiderült hogy elkéstem volna a faceboom comment átküldésével valaki ugyanerre gondolt de nem is habozott hanem megtette).

Na most

- a főnök agy szó és tett nélkül hagyja és akkor az mindent elmond

- vagy kirúgja

Kb ez a kettő lehet.


De még ha a főnök következmény nélkül is hagyja azért a kollegáktól kapni fog egy két kedves szót.

2017. febr. 7. 16:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!