Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom gyengének...

Csak én tartom gyengének azokat, akik dohányoznak vagy egyéb szenvedélyük van?

Figyelt kérdés
Gyengék, mert nem képesek abbahagyni egy olyan szokást, amely csak károsítja az egészségüket.
2017. febr. 10. 01:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A szerencsejáték is káros, nem az egészségre, hanem az anyagiakra, hogy nennyi veszteséget okoz, azt miért nem ítéled el? Amúhy minden függőség rossz, de nem gyengeség vagy erősségtől függ kizárólag, mert van aki a függőségére spórol, tesz félre tudatosan, mert az a fontos számára, azt választja, nem azt, amit te szeretsz.


Gyengeség, ha valaki el akarja hagyni, mert fél a negatív hatásaitól, megprópál leszokni. de nincs önuralma, nem megy, és inkább kifogást keres! És retteg tovább, hogy beteg lesz! Ez gyengeség. De az nem, ha valaki mindezek tudatában úgy szívják, hogy eldöntötték, hogy nem teszik le, mert nekik ez tetszik,nem akarják, marad, leszarják!


Miért tennék akkor le?! ;)


Úgy gondolom, hogy itt inkább egy személyes sérelmedről van szó, valami személyes rossz élmény miatt próbálsz ítélkezni célirányosan a dohányosok ellen, holott te is gyenge vagy valamiben, így te sem vagy makulátlan, szent, és tökéletes!

2017. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Csak én tartom gyengének azokat, akik dohányoznak vagy egyéb szenvedélyük van?


Gyengék, mert nem képesek abbahagyni egy olyan szokást, amely csak károsítja az egészségüket."


Azt pontosan nem tudom, hogy az emberek hány százalékával nem te tartod így egyedül? De vannak olyan emberek is, akik nem ítélkeznek idegenek felett, mert ők tudják, hogy ők is gyengék, gyengébbek valamiben, nem tökéletesek és tudják, hol a helyük!!! Pl. én!


De te, te abban vagy gyenge, hogy kissebbségi komplexusod van, és elítélsz másokat, azért, mert neked nem tetszik! Fogadni mernék, hogy ahol te is megtörtél az életben, ahol nem tudsz nyerni, amiért vannak neked is ellenségeid, ott te sem vagy több egy megfelelni kényszerülő gyenge láncszemnél. Akiket elítélsz, azok közé nem csak a kisemberek, de a pénzes emberek, a tanult orvosok is beletartoznak. Számtalan sebészt tudok, aki dohányzik, tudok orvosszakértő pathológust, aki alkoholizál és meleg is! A saját orvosommal együtt szívtuk a cigit, aki tüdőgyógyász! Tudok sikeres ingatlanos üzletembert, aki SZIVAROZIK! Te mikor fogsz a nyomukba érni ember?!

Soha! Majd, ha elértél valami az ítélkezés helyett, akkor flancoljál a primitív fejeddel...

2017. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Fatal_3rror_ ***** válasza:
41%
Én azokat az embereket tartom gyengének, akik 1-1 kiemelt tulajdonsága, szokás alapján minősítenek másokat, ezzel bizonygatva hogy "ők jobbak".
2017. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!