Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy bármivel lehet poénkodni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

24/F

A bármi alatt, tényleg bármit értek. Az összes tabu témát, az összes betegséget, bármit.

Van sok olyan barátom aki ezt tolerálja, és ők is szeretik, de vannak sokan olyanok is, akik szerint nem szabad mindenből viccet csinálni.

Nektek mi a véleményetek? A humornak van határa? Vagy ez teljesen emberfüggő?

Kort és nemet is írjatok légyszíves.



2017. febr. 10. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Emberfüggő,persze.

A napokban egy kolléganőm,akivel gyakran viccelődünk különféle hülyeségeken,az udvaron megkérdezte"miért esik már megint az eső?"

Mondtam"Azért,hogy nagyra nőj"

Ez láthatóan nagyon nem tetszett neki,pedig nem számít alacsony nőnek,és semmi élcelődés nem volt benne részemről,csak mondtam valami hülyeséget.

Szóval óvatosan.

Nem szerencsés pl.más testalkatával,testszagával,bizonyos szexuális témákkal viccelődni.

Akikről biztosan tudod,hogy tolerálják,azokkal lehet,persze.

Másik érdekes eset ami történt velem,egy félig magyar,félig angol emberkével beszélgettem,és elmondtam milyen vicces,ha a disznóvágást szó szerint lefordítjuk "pig cutting"-ra.Hát egyáltalán nem nevetett,kicsit furcsálltam is.Később megtudtam,egyszer megkéselték,és kicsit be van kattanva ettől azóta is.


35/F

2017. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előttem nagyon jól leírták, meddig és milyen címszó alatt lehet viccelődni, akár gúnyolódni.

Írta valaki : Miért esik az eső? Hogy nagyra nőj.. ( valami ilyesmi volt )

Na én " mini felnőttnek nevezem magam ".

Nem egyszer mondtam : Kevés eső esett mikor növésben voltam

Milyen " szó szót követen " volt ez már nem is tudom...

Ha Én poénkodok ezen, saját magam méreteiről, elmegy. Hisz én mondtam

Ha ismerős mondaná lelki állapot függvénye mennyire sértődök be.

Van egy pár ilyen mini munkatárs, pasi csaj egyaránt.


Tabu téma is elhangzott már. Na ott is a genetika, meg a tényeket vázoltuk. Mindenféle személy megnevezése nélkül... Általánosan..

2017. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy van a humornak határa, ugyanis nagyon durván beletaposhatsz mások lelkébe.
2017. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!