Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok hibáztatva, ha...

Miért vagyok hibáztatva, ha nem tudtam semmiről?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sokan lehülyéznek. Egyszer meghallottam egy beszélgetést, amiben arról volt szó, hogy az illető személynek nem veszem észre az ismerősén, hogy belém van zúgva.

Én ezt felháborítónak találom, mert mégis honnan a francból kellene tudnom arról, hogy szeret engem, ha nem mondja?! Ráadásul ő a fiú. Nem mintha ez sokat számítana, de ha valaki akar valamit a másiktól, akkor szólni kellene neki, nem?

Miért én vagyok a szemét alak? Hiszen nem is kaptam jeleket se, meg utalásokat se.

Komolyan gondolatolvasónak kellene lennem? Vicc az egész, nem értem őket se és őt se.


2017. febr. 11. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már írtam..vagy kezdeményezz nála ,kérdezz rá ,ha tetszik amúgy is. Vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen. A pletykálkodókra meg adj,de jelenleg ez a srác másként gondolja a "barátságotokat" mint te.
2017. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A pletykálkodókra meg NE adj..
2017. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ok, akkor majd személyesen ha összefutok vele, beszélek vele. De a neten én nem fogok irogatni, úgy nem is lehet normálisan beszélni.
2017. febr. 12. 07:43
 14/15 A kérdező kommentje:

Na, ha azóta valakit érdekel, haladtam a sztorival. Hátha tapasztalatot szereztek általa ti is:

Szóval egyszer találkoztunk, beszélgettünk. A stílusa, a humora valami pocsék volt, nem jött be. Fél óra alatt végeztünk a randival és mindenki ment a maga útjára.


Nagyon durván elkezdett gyűlölködni és sértegetni, én erre megháláltam a jó tettét azzal, hogy ignoráltam. Elkezdtem ismerkedni egy sráccal, akivel összejöttem. Ez a fülébe jutott az utálatos, bunkó phasznak, aki erre nagyon dühös lett. Sokan értetlenkedtek körülötte, hogy hát mire dühös, hiszen szerinte ronda és buta is vagyok, neki nem kellettem, akkor minek van kibukva?!...


Szóval itt lebuktatta magát, már mindenki tud a valós szándékairól, saját magát járatta le. Le is állította a barátja, mert csak magát égette a megnyilvánulásaival.


Én pedig végig le...se...sz@.rtam. A kapcsolatommal és magammal törődtem.


Hónapokig még csúnyán nézett rám, ezért elkezdtem kerülni a tekintetét is. Aztán váratlan fordulat következett be:


Ismét kedves lett, nem mond rám rosszakat, nézeget. RENGETEGET van a közelemben, már zavaróvá is vált a jelenléte, mivel mindenhol ott van, ahol én is. És én továbbra sem foglalkozom vele, mert velem örökre elszúrta.

2018. nov. 3. 22:22
 15/15 A kérdező kommentje:
Tanulság: Nem éri meg parasztnak lenni a kiszemelt lánnyal.
2018. nov. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!