Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam egyre...

Miért érzem magam egyre kevesebbnek ha látom, hogy sok plázacica illetve a hímnemű társa írja ki, hogy itt meg ott kezdett dolgozni?

Figyelt kérdés

és itt most nem egy pékségre (bár szerintem oda se lennék alkalmas) gondolok, hanem szellemi munkával foglalkozó multinacionális cégekhez.


Nagyon szeretnék hasznos lenni, dolgozni, de annyira rettegek az egésztől, hogy szerintem nekem nem marad más csak a kötél.


2017. febr. 20. 13:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én úgy hiszem, hogy én nem vagyok érdemes arra, hogy munkáért cserébe pénzt kapjak. Mert hiszem, hogy semmit nem tudok megcsinálni hiba nélkül.
2017. febr. 20. 14:29
 12/19 A kérdező kommentje:
anyám mindig azt mondja, hogy ez nem igaz stb stb, de én semmire nem tartom magam
2017. febr. 20. 14:33
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
De szeretem az ilyen nyávogósokat. Minek írsz ki kérdést, ha minden válasz után csak még jobban rázendítesz? Élősködj akkor anyukádon örökre, vagy amíg tűri, majd elmész dolgozni ha rákényszerülsz, mert a szüleid negyvenéves korodban lerobbantak és már nem bírnak eltartani téged is.
2017. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok élősködni rajta. Egy célom van, hogy anyámat megszabadítsam apámtól. Ez máshogy nem megy, mindhogy kivásároljuk a házból. Összeszedem magamat.
2017. febr. 20. 15:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Hú de sok kifogásod van. Na erre is kitalálhatsz valamit: csinálj vállalkozást és akkor magadnak dolgozol.
2017. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. Válassz olyan munkakört ahol nincs nagy felelősség. Ahol nem múlik senkinek az élete azon ha esetleg hibázol. Attól amiért néha hibázol még nem vagy sz****. Az nem hibázik aki nem csinál semmit, ugye.

Másrészt csukd be a facebookot, és ne hasonlítgasd magad mások kirakatba kitett életéhez. A facebookra mindenki csak a legjobb dolgait teszi ki, amikor a főnök letolja azt nem..

2017. febr. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor Menj el egy gyárba, ott nincs felelősség (na jó, ne autógyárba), és nem kell hozzá ész. De az önsajnálattal nem fogsz senkinek sem jót tenni, se magadnak, se anyukádnak.
2017. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a felelősségtől félek, inkább bizonyos szociális helyzetektől
2017. febr. 21. 14:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne parázz, egy kis sima kapunyitási pánikod van, egy két kisebb fóbiával megspékelve. Ha egyedül nehezen megy tényleg nem ártana egy jó pszichiáter vagy pszichológus. De túl sok időd van ezen töprengeni. Cselekedj inkább, tanulj, dolgozz, mintsem ezen filózz...
2017. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!