Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek én vagyok az...

Szerintetek én vagyok az osztály legutálatosabb személye?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10. osztályos, viszont szerintem a problémák már a 9. osztályban kezdődtek, az osztálytársaim azt gondolják rólam hogy egy beképzelt, mindenkit lenéző ember vagyok aki mindenkinek csak a rosszat akarja..viszont ami miatt most ide kiírom a kérdésem az egy bizonyos németóra miatt van, van két osztálytársam aki állandóan röhög, felhorkant, az isten sem tudja min, én ott ülök az első padban, ők meg hátul, a végén annyira zavart már és rosszul esett hogy mi van hogy ha rajtam röhögnek vagy ha én mondtam valamit ami nagyon gáz volt, a német tanár is már igazgatta magát és érezte kellemetlenül a helyzetet, na nekem nem kellett sok, kicsengetés után indultam az osztályfőnőkhöz és "panaszkodtam" a németóráról, aznap még osztályfőnöki óránk is volt és mind a ketten kaptak egy osztályfőnökit, olyan rosszul éreztem magam miatta hogy végig bőgtem az egész estét és másnap nem mentem iskolába mert nem tudtam.. mert az eset megtörténte napon mindent kitárgyaltunk az osztálycsoportban, és olyan dolgokat vágtak hozzám hogy mindenkit lenézek meg beképzelt vagyok, miattam nincs osztályközösség stb.. Viszont ezek a nevetések nem most kezdődtek, hanem már régebben, és tudom hogy azért nem kapnak osztályfőnökit mert nekem volt 2 szavam osztályfőnökhöz, tehát éreztem az igazam, tudom nem volt szép dolog egyből osztályfőnökhöz menni de olyan hirtelen cselekvő vagyok sajnos, nem tudom az emberek miért gondolnak engem mindig a fő gonosznak, oké, tudom hogy van benne igazság, de nem vagyok és se beképzelt se lenéző, és hiába mondom az igazam valaki ellen mikor tudom hogy harmincan mellé állnak és a végén én jövök ki szarul belőle, pedig én csak jót akartam, ahogy bántak szegény tanárnővel is még rendesen nekem esett szarul.. Lassan már kezdem szarul érezni magam ha jobb jegyet kapok mint ők..mert mindig mindenkinek van egy kis megjegyzése hozzám ami nagyon rosszul tud esni mivel senki nem tudja rólam hogy milyen érzékeny vagyok egy kis rossz szóra, majdnem heteket tudok rágódni rajta.Valaki járt már ebben a cipőben? És még az osztálykirándulás is itt van a nyakunkon, nem tudom hogy érdemes lenne e menni vagy inkább ne..nem szeretnék rossz emlékekkel hazatérni. A mai napokban próbáltam mindenkivel kedves lenni, segíteni mindenkinek, mosolyogni mindenkinek, senkihez egy rossz szót nem szólni, erre ma az osztálycsoportban célozgatnak a németórára hogy a "tanár jelmeze" vagyok, lehet nem erre értették ezt az egészet de nekem nagyon úgy tűnt. Remélem mindent leírtam, ha valami nem világos akkor kérdezni ér! :)

2017. febr. 23. 22:20
 1/9 Bekecs Béla ***** válasza:
16%

Mert te egy unalmas, élettelen kedvetlen ember lehetsz. Biztos a srácok meg népszerűek, mókásak, jóarcok.


Mindig megvannak a klikkek. Az ászok röhögnek a nerdeken, ez ígymegy. Enélkül nem suli a suli :D


Legyél jóarc azt kész. Bár ehez olyan körökbe kell mozognod, hogy ragadjon rád valami cool. Máskülönben nem fogod megtanulni.

2017. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg ha megkérdezted volna hogy min röhögnek és nem rögtön árulkodtál volna? Sztem. egymás közt is le tudtátok volna rendezni az ügyet.

Minden osztályba vannak akik végigröhögik az órát, kifigurázzák a tanárt és a padok közt is járnak a körlevelek rendesen.

Ez a diákélet. Ha te nem szeretnél bekapcsolódni a röhögésekbe és szemtelenkedésekbe legalább őket ne akadályozd meg. Nem mondom, hogy az a helyes, amit ők csinálnak, de pont ez az amiért kiállhatatlannak tartanak téged.

A tanárnak meg esetleg akkor szólj, ha zaklatnak/rendszeresen csúfolnak téged.

2017. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én tudom rá a választ.

Egyszerűen a tanárnő hibája, mert nem szólt rájuk. Ők is tudják, hogy nincs min röhögniük, csak unalmas az életük, ezért röhögnek, ha kell ha nem. Megmondani azért nem fogják, mert valójában nincs is min röhögniük. Egyszerűen csak röhögnek. Így ellensúlyozzák, ha unalmas a suli, vagy ha egy begyöpösödött idegroncs a tanár. Bizonyított tény, hogyha a tanár szarul magyarázza el, hogy mit hogyan kell csinálni, a diákok magukban agyfaszt kapnak, és az agy úgy ellensúlyozza a rossz érzéseket, hogy boldogsághormonokat termel. Röhögsz magadban? Akkor biztos ki van a tököd a tanárral!! (Csak még a legapróbb dolog miatt se mersz neki szólni.) Aztán az egészből azok jönnek ki a legrosszabbul, akiknek fingjuk sincs, hogy a leghátsó padokban min röhögnek. Hát semmin! A nagy büdös semmin! Kínjukba röhögnek, és természetesen arra fogják irányítani a tudatalatti haragjukat, aki a legsebezhetőbb (valószínű osztálytárs lesz az). Lehet először semmi bajuk nem volt vele, de ha a tanár megcsinálta a hangulatot, akkor nyilván őt fogják megcélozni. Ezt csak figyeld meg! Semmi bajod nincs senkivel, amíg a tanár fel nem b*@*sza az idegeidet! (Ez nem minden tanárra vonatkozik, gyerekek, legyetek kedvesek a tanáraitokkal!! De vegyétek észre, hogy ki az, aki valójában igazságtalan veletek (nem, nem az osztálytárs, akin röhögtök)!

2017. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, az igazi magyarázat csak (felülről) a hetedik sorban kezdődik, de ezt tényleg figyeld meg! Ha a tanár nem magyaráz, de többet vár el, és a diák emiatt kínos helyzetbe kerül, akkor hogy csökkentsék ezt az érzést, elkezdenek röhögni valakin, aki "kínosabb" helyzetben van, mint ők.
2017. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit nevetségesnek és szomorúnak is tartom a helyzeted hogy ahelyett hogy próbálnád megoldani magad, belevonsz másokat is. Természetesen ha már nem tudod megoldani akkor szólj az osztályfőnöknek, de ha minden apróságért hozzá rohansz, az nem fog segíteni a szociális életedben.

Azt nem vitatom, hogy a tanuláshoz való joga mindenkinek meg van és ha téged ebben akadályoznak akkor tenni kell ellene, de nem mindegy hogyan.

Ha az egész osztály negatív véleménnyel van rólad akkor valamit tenned kellett, hogy ezt 'kiérdemeld'. Állj a sarkadra és próbáld meg helyrehozni vagy válts iskolát. Talán egy új közeg, tiszta lap jót tenne neked.


Az osztályfőnökin pedig fölösleges ennyit agyalnod. A magatartáson kívül semmit nem befolyásol negatívan, valószínűleg őket se érdekli egyáltalán a dolog.

2017. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1: És hogyan kell "jóarcnak" lenni?
2017. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben több abnormalitás is van.

Egyrészt a tanárnak kellett volna megpróbálni normális mederbe terelni az órát, vagy ha tényleg olyan kezelhetetlen az a két gyerek, akkor a tanárnak kellett volna jelezni az osztályfőnök felé, hogy komoly magatartásbeli problémák vannak XY tanulóknál.

Nem azt mondom, hogy nem cselekedtél jogosan. De a jövőben törekedj arra, hogy kitold a tűréshatárodat, és gondold át minden helyzetben, hogy mivel lehetne leghatékonyabban az adott problémát megoldani! (Jelen esetben szerintem vagy hátra kellett volna szólnod, hogy maradjatok már csendben, van, aki tanulni is szeretne, vagy a némettanárral kellett volna megbeszélned, hogy te így nem tudsz figyelni, amikor hátul b*romkodnak.)

Egyébként meg nem kell minden véleményt a szívedre venni. Úgy sejtem, az osztályotok javarészt nem túl felemelő jövőképű suttyókból áll, akik nem sokra viszik majd az életben. Mert rohadt mókás dolog a tanórát végigröhögni, de majd amikor ők a szalag mellett fognak robotolni éhbérért, te meg azt fogod csinálni, amit szeretsz, sokkal jobb pénzért, akkor átkozni fogják, hogy miért nem voltak legalább kicsit olyanok, mint te.

2017. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7/7: Szóltam én nekik is hogy mi lenne ha most abbahagynák, de olyan volt mintha a falnak mondanám, röhögtek tovább..A tanárnőről meg ne is beszéljek, mások szerint az a nő egy "papucs" nem mer nekik szólni. Szerintem ezen az eseten az emberek java része fent akadt volna akiben csak egy picit is benne van a felnőttek iránti tisztelet, mivel olyan mondatokat vágtak hozzá a nőhöz..pl.: "Mi a faszt néz?" "Én nem tudok úgy írni ha maga néz, irritál, menjen már innen". Amúgy az órán éppen dolgozatot írtunk. Azt gondoltam hogy ha már rám nem hallgatnak hogy szólok nekik akkor majd osztályfőnőkre, aki férfi, és az ha mond valamit akkor az úgy is van, szóval elég határozott ember, igaz, nagyjából (nem teljesen) véget is értek ezek az ok nélküli röhögések, csak ennek az ára az lett hogy ha próbálok velük kommunikálni akkor vagy egyszavas válaszokat kapok, vagy pedig meg sem hallgatnak. Gondolkoztam már azon hogy talán átmegyek egy másik osztályba, évfolyamon belül, de a fejemben összeállítottam érveket mellette és ellene, és a legsúlyosabb az az hogy a mostani osztályomban vannak olyan tanárok akiket semmi pénzért nem adnék, viszont a másik osztályban meg a tanárok, hát mit ne mondjak, nem a legjobb..de lehet hogy ott jobban érezném magam mint például a mostaniban, most nagyon filozok rajta hogy jól érezzem magam, vagy inkább jó tanuló legyek.
2017. febr. 24. 15:19
 9/9 Bekecs Béla ***** válasza:
6. Veled született dolog, hogy kell joarcnak lenni. En azert voltam anno nepszeru gimnaziumba, mert hatalmas beszolasaim voltak. Tanar is lefordult a szekrol. Mindenki masert. Haver mert sarmos volt a lanyokkal.
2017. márc. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!