Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova lettek az igazi nők?...

Hova lettek az igazi nők? Szörnyű milyenek a mai lanyok.

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 12:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
6%
Ezek?? Még főzni sem tudnak! Azért is sírnak, ha venni kell 1 kiló kenyeret. Ez azért már felháborító!
2017. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
26%

Ha azokra a lányokra gondolsz, akiken öt kiló smink van, kiteszik mindenüket, és csak szexet keresnek, akkor tényleg szörnyű.

Szerencsére én nem vagyok ilyen, és nagyon remélem, hogy soha nem is leszek.

16/L

2017. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
19%
Elvárásaik vannak, de cserében semmit nem tudnak nyújtani!!
2017. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 bambi0306 válasza:
100%
Attól függ hogy hol keresed azt az igazi lányt , mert még vannak igazi lányok (lehet nem az ideálodat kaptad meg , vagy nem keresgéltél elég jól, vagy túl igényes vagy)
2017. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
21%
igazabol semmihez nem ertenek meg fozni se tudnak, csak a szorakozas erdekli oket, a pasi viszont ertsen mindenhez legyen gazdag legyen kocsi legyen jokepu kigyurt nagyfasu.
2017. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére vannak kivételek szép számmal. Csak nyitott szemmel kell járni.
2017. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, nem kell itt játszani az eszedet. Szörnyű, milyenek a "mai lányok" (nagymamád semmit se mesélt a középiskolás éveiről? Régebben is voltak ám ribik), sminkelnek, kirakják mindenüket, főzni se tudnak... de azért nem bánnád, ha az ágyadban találnád, mi? Én speciel nem sminkelek, nem rakom ki semmimet, tudok főzni, nem vagyok nagyképű, sem hisztis, tehát a "fúj mai lányok" ellentéte vagyok, aztán senkinek se kellek. Míg a "mai lányok" fintorogva lépkednek a lábuk előtt heverő pasik közt, annyian érdeklődnek felőlük, hogy jó dolgukba azt se tudják, melyiket válasszák. Szóval nem kell itt álszenteskedni.


15L

2017. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Menj ki fát vágni meg medvével birkózni, mint az igazi férfiak. A hisztizés nem férfiaknak való dolog.
2017. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
33%

Örök vita tárgya. Mindkét oldalról csak a panaszkodást lehet hallani. Az ilyen emberek biztos nem jó helyen keresgélnek.

Egyébként nem lehet külsőről sem ítélni minden esetben. Pl itt vagyok én. Mikor emberek közé kell mennem,általában sminkelek egy kicsit,normálisan felöltözök,sokan ezért azt gondolják első látásra,hogy milyen beképzelt vagyok,meg hogy biztos nem csinálok otthon semmit. Aztán hazajövök és felveszem a gumicsizmámat és megyek trágyázni. Ki sem nézné belőlem senki. Viszont én is azt vettem észre,hogy a korosztályom nagyrésze tényleg még egy rántottát sem képes megcsinálni,de a műszempilla meg a szoli az megy. De ugyanez a másik oldalon is megvan,hogy ugyanez a korosztály,és a fiúk sem képesek az udvaron levágni a füvet,vagy egy szöget beverni a falba. De persze náluk is megy a divatolás,a konditerem , a selfie meg a diszkózás.

22L

2017. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is voltak és vannak is mindenféle fiúk és lányok, aki valóban akar az talál megfelelőt, nem sír a szája. Ja hogy a fiúkák észre sem veszik a normális csajokat mert hát őnekik van ám egy elszabadult elképzelésük, hogyan is kell egy nőnek kinézni ahhoz, hogy érdekes is legyen?


Sajnos a Palácsik Tímeáknak mindig az Andy Vajnák fognak kelleni, ez fájdalmas, de ez van. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek igazi nők, csak észre kell venni őket is.

2017. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!