Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova lettek az igazi nők?...

Hova lettek az igazi nők? Szörnyű milyenek a mai lanyok.

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 12:18
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Ja. Most egy 15 eves kislanytol mit varjak el? :) Meg most egy nőt ne vegyünk egy lapra egy pasival. Oké hogy emancipáció.. na de akkor is. Egy férfinak kell egy nőnek és egy családnak védelmet biztosítani.. ha a férfi felelősségteljes akkor a szüleinek, nagyszüleinek, és a párja szüleinek is. És ez kissrác korból indul. Tanítani kellene a célállítást, felelősségvállalást, önállósodást, pénzugyu ismereteket.. stb. Na most egy nőtöl mit várjak el? Főzni, mosni, vagy port törölgetni, mosogatni.. ez nem nagy dolog.. nem kell érte 2 évig iskolába járni.. persze rohadt unalmas mindennap oké. De a nőnek gyerekneveléstől nehezedik az élete. Főleg ha a férje még nem is segít be. De egy férfinak kell támasznak lenni egy családnak vagy közösségnek.. és igen így a nőneműeknek jobban élnéznek dolgokat :)) 15 vagy.. ha nagyobb leszel majd megérted ;)
2017. febr. 25. 16:43
 22/40 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy nem fogok egyetérteni mindenkivel.

Szerintem egy nőnek és egy férfinak IS érteni kéne mindenhez, amit a 21# válaszoló írt. Egy férfi ne mosogasson? Egy nő ne étsen a pénzügyekhez?

Persze, valaki mindjárt leszól, hogy még gyerek vagyok, nem értek semmihez, de komolyan egy nő miért csak a házimunkához kelljen, hogy értsen?

16/L

2017. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Persze értsen ő is a pénzügyekhez, főleg h. Hasonlóan kell gondolkodniuk a pénzugyekben.. mert hamar váló ok lehet.. Én arra akartam rávinni a hangsúlyt hogy egy sráctól többet elvárok mint egy lánytól. A férfinak lenne az a dolga hogy a családját biztonságba helyezze.. mind anyagilag és lakást biztosítson.. persze a nő támogassa. Na de most ellenkező esetben.. milyen lenne ha a nő akarna házat, pénzt, és védi a pasit.. miközben a pasi otthon teng leng.. számitógepezik.. nem lesz tartós.. :) persze a nőnek nem csak a házimunka a dolga.. hanem.hogy meleg hangulatot teremtsen otthon.. motiválja a férfit.. fellehet venni takaritonőt is.. ha a nő jobb időtöltést tud.. és megtehetik..
2017. febr. 25. 17:10
 24/40 anonim ***** válasza:
90%

Te hülye vagy, kisfiam, röviden és tömören.


Mondd, hová tűntek az igazi férfiak? Szörnyűek a mai fiúk.


Egy nő "támogasson", húzódjon háttérbe, egy pasi meg helyezze a családját biztonságba? Mi elől? Jön a mammut vagy mi az isten haragja?

2017. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
82%

2. Na most egy nőtöl mit várjak el? Főzni, mosni, vagy port törölgetni, mosogatni.. ez nem nagy dolog.. nem kell érte 2 évig iskolába járni.. persze rohadt unalmas mindennap oké. De a nőnek gyerekneveléstől nehezedik az élete. Főleg ha a férje még nem is segít be. De egy férfinak kell támasznak lenni egy családnak vagy közösségnek.. és igen így a nőneműeknek jobban élnéznek dolgoka"


Te nem vagy normális. Ingyencseléd kéne? Csinálj karriert és vedd meg.


"15 éves lányok már beszólogatnak"


Tényleg? És szörnyű, hogy ki merik nyitni a szájukat? ÉS neked nem csak a többi, hozzád hasonló kisfiúval kell kakaskodni, de fel kell venned a kesztyűt az emberiség másik felével is?



Mesélj, te naaaaaaaaaaagy 22 éveske, milyen végzettséged van, hány nyelven beszélsz?

2017. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
82%

De miért húzodjon a nő háttérbe?

Nem tudod elképzelni, hogy egy nő, mondjuk jobban keres, mint egy férfi?

16/L

2017. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
87%

Engem hiszel 15-nek, mikor 29 vagyok. Ne haragudj, de én pl nem akarok gyereket. Nem akarom az egész életemet arra pazarolni, hogy sikálom a csempét, és leteszem a tányért a pasas elé. Többre vagyok hivatott, nem csak házinéni vagyok.


Egész életemben egyedül éltem, és még soha nem kellett védelem semmivel szemben. Nem ugrottak elő a hűtő mögül vad hordák. 19 éves korom óta dolgozom, és nem fogok megtanulni főzni, mert nem akarok. És amíg nem bántok senkit azzal, hogy mit akarok és mit nem, addig azt fogom tenni, amit akarok.

2017. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Na már vártam 1-2 nagyszájút. Latom atment a lényeg csajok. :) no comment :)
2017. febr. 25. 18:53
 29/40 anonim ***** válasza:
Mi van, picifiú, csak ennyire futja? No comment.
2017. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
24. 25 ösnek. Mindenem megvan. :) inkább adok egy 5öst es sikald ki a kocsim kivul belul.. minthogy itt hergeled magad.. nem tesz jót az egészségednek.. ;)
2017. febr. 25. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!