Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova lettek az igazi nők?...

Hova lettek az igazi nők? Szörnyű milyenek a mai lanyok.

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 12:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
54%
Azért kicsit pofátlan a főzéssel jönni, kb úgy hangzik, hogy "ha összejövünk, NEKEM kell etetnem magamat", és ezen megy a felháborodás.
2017. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
36%
8-as, én már öltem medvét a puszta kezemmel még 92-ben, mikor egyedül jártam az erdőket. Eltörte a karomat, sinbe raktam egy ággal azt mentem tovább.
2017. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Ez nem panaszkodas és nem vita tárgya. Ez tény. A nők és a férfiak is mások mint régebben. Ennek oka többnyire hogy nincsenek jó példak.. a tv-ből, netről találnak példát a fiatalok.. a fogyasztoi társadalom miatz mindent belesujkolnak a fiatalokba.. stylist kell meg ilyen olyan ruha.. ez az.. iphone. Stb... ne dolgozzal az ciki... stb. Lanyok 15 évesen mar beszologatnak.. stb. Ahelyett hogy a leckét irnak net helyett.. sorolhatnam.. persze a pasik is.. mintha egy katalogusbol szedtek volna ki oket... nincs tartas.. nincs onbizalom.. hamis kepet kovetnek.. betapoznak hogy majd az kell a noknek. Stb. Legyel bunko.. mint a berki. Es igy tovabb.. a ferfiak nem tudjak milyen az igazi ferfi.. rossz tanacsokra hallgatnak sokan vagy rossz peldat kovetnek.. a nok is tulzasba esnek.. de mondjul egy nonek jobban elnezem.. ok a gyengebb nem.. ez mind a media... stb.. es nincs jo pelda.. lustak lettek az emberek.. egyebkent ugy irtam ahogy jott.. és a 22 / L nagyon jol irta. Egyetertek.
2017. febr. 25. 13:17
 14/40 anonim ***** válasza:
Nőnek elnézed... aha, szerintem ezzel van a baj. Mondom ezt nőként. Rohadt gáz vagy.
2017. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
14-es, férfinek ilyet írsz??
2017. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták mindig voltak ilyen lányok vannak és lesznek is...de egyátalán nem mind ilyen...úgyhogy szerintem nem kellene általánosítani mert sok normális lány van akiken meg átnéznek mert nincs rajtuk semmi "érdekes"...és igen vannak olyanok akiknek egy ujjukra 5 pasi jut de azok a pasik olyanok is...már megbocsássanak de az szerintem nem igazi férfi aki kihasználja ezeket a pitsákat mutogatni meg k*rogatni...de ez egy ilyen világ...majd lesz jobb vagy rosszabb...ilyen úgysem marad
2017. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
12-es, ez igen! KEMÉNY vagy! 😱
2017. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
14-es a korod kimaradt. 15/L. 😂
2017. febr. 25. 14:33
 19/40 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, mert kiakaszt, ha engedményeket kapok a puncim miatt, úgymond csökkentett elvárásoknak kell megfelelnem? Kikezdhetetlen a logikád.
2017. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%
Az gáz ha az utolsó választól felállt?
2017. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!