Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltak a minap történt,...

Mit gondoltak a minap történt, játszótéri gyerekverésről?

Figyelt kérdés
Sajnálom az áldozatokat is, de azóta kiderült hogy a 4 "támadó" is hasonló korú gyermek volt s valójába nekik ez csak önkifejezési eszköz volt hisz ők is csak gyermekek, nem lehet őket hibáztatni! Az önmegvalósítást próbálgatják, Sajnálom őket is, tán még jobban! Nem tehetnek róla!

2017. febr. 28. 23:00
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
A 18 éves felnőtt, a 14 éves fiatalkorú, az alatt pedig gyerek.
2017. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan fogyatékkal élő vagy...keress fel egy orvost.
2017. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben azt kivánnám hogy egyszer a te gyerekeddel bánjanak úgy el-ahogy az említett esetben-és akkor megkérdezném,hogy:na akkor még mindig ugyanúgy gondolkodsz e..,hogy szegény gyerekek csak az önmegvalósítást próbálgatják,és nem lehet őket hibáztatni..


de természetesen ezt az érzést még a gyerekednek sem kívánom.. (csak neked..!)

2017. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
97%

Ha komolyan tetted fel a kérdést és nem valami provokáló gyenge troll vagy, akkor téged is a Dunába kéne lőni.


A pubertás meg "keresi önmagát" mint kifogás az erőszakra.. Zseniális :D

2017. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, engem nem erdekel, h a gyerek hogyan akarja onkifejezni magat. A gyerek mintakoveto - olvass utana - es azt csinalja, amit a mikorkornyezeteben, tortenetesen a szuleitol lat. Ha otthon megy a verekedes, meg mindenki agressziv, akkor nagy valoszinuseggel - hangsulyozom nem minden esetben es tisztelet a kivetelnek - a gyerek is ilyen lesz. Es mivel en is anya vagyok, nem pedig irgalmas szamaritanus, aki a vilag gyermekein segit, ezert igenis megvedem a sajat gyerekem.

Az ocsemet pont ilyen "gyerekek" vertek meg a metro aluljaroban az oraja, meg apenztarcaja miatt olyan szinten, h szerencsetlen agyrazkodassal, egy fogat elveszitve kerult korhazba. Ja, es a jonep nem segitett neki, pedig eleg egyertelmu volt, h harom nem iden nyaron lebarnult onkifejezeset eppen gyakorlo "gyerek" egy kekszemu feheret ver a metroban, aki mar vedekezni sem tud, m elajult...

A masi eset, amikor szinten jatszoteren voltam a 2 eves gyerekeimmel, es odajott hozzank 3 szinten nem iden nyaron lebarnult kb 5-6 eves gyerkoc, es a 2 evesemnek elkezdte vadul az arcat markolaszni. Eloszor raszoltam szepen, h megse en legyek a csunya neni, de csak bavdult tole es rohogott az arcomba. Hat, a belet teptem volna ki ott helyben az tuti, de igyekeztem uralkodni magamon, ugyh csak a kezet loktem el es surgosen elhagytuk a jatszoteret. Ezek nagyon jol tudjak, mit csinalnak, meg az ilyen kisebbek is. A gyerek tud a legjobban manipulalni. De ha megerositest akarsz, eleg csak a Legyek urat elolvasnod. Ugyh nem, en nem sajnalom az ilyen gyerekeket!

2017. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

A 18 éves SEM felnőtt, és van 14, aki MÁR az... Egyébként rohadtul nem mindegy, mert egy 16 éves lényegesen erősebb, mint egy 11 éves kisgyerek.

És 14 év feleltt már NEM gyermekről beszélünk, hanem fiatakorúról, aki büntethető is, pl.


Egyébként egyszer majdnem megvertem egy nagyon öntudatos 15 évest, mikor a 10 éves unokahúgommal szórakozott... mert az ilyen egy gyáva gyík, aki csak nálánál kisebbeket mer inzultálni.

De ha betöröm az orrát, akkor rájön, hogy nem szórakozunk a gyengébekkel, és ha annyira önkiejezni akar, húzzon el sportolni, vagy írjon, tanuljon ne piáljon meg cigizzen.

2017. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Tévedés! Nem volt önkifejezés! A gyerekek saját frusztrációjuk és lelki fájdalmuk így vezették el! Ez NEM önkifejezés! ha haragos vagyok és dühös, és ok nélkül megverek valakit, szerinted akkor kifejeztem magam? Ó dehogy! Akkor szimplán kiadtam a dühöm és haragom egy olyan személyen, aki nem tehet semmiről!! Csak a tehetetlen emberek vezetik el olyanon a feszültségük, aki nem tehet semmiről. Mert a valódi okot megszüntetni vagy nem merik, vagy... hát, legtöbbször nem merik.
2017. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

"Legszívesebben azt kivánnám hogy egyszer a te gyerekeddel bánjanak úgy el-ahogy az említett esetben-és akkor megkérdezném,hogy:na akkor még mindig ugyanúgy gondolkodsz e"


Akkor saját maga akarná kinyírni az illetőket. Idióta kérdező...

2017. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

28:

Önkifejezni az illetőket* :DDDDDDDD

2017. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas a hozzáállásod kérdező. Ráadásul a fogalmakkal sem vagy tisztában!

Az, hogy a pubertás kor mitől meddig tart, egyrészt senkit sem érdekel, másrészt köze sincs a témához. A jog nem azt mondja ki, hogy 18 év alatt (vagy a pubertás korban) mindenki gyereknek számít, és nem büntethető!

Hanem azt, hogy:

- az a személy, aki még nem töltötte be a 14. életévét, az kiskorúnak (azaz gyereknek) számít. Ő nem büntethető, ha valamit csinál, azért 100%-ban a szülei felelnek. Ebben a verekedős esetben kiskorúak CSAK AZ ÁLDOZATOK voltak!

- az a személy, aki betöltötte a 14. életévét, de még nem töltötte be a 18-at, az fiatalkorúnak számít, és ha nem is teljes mértékben, de már büntethető! Az elkövetők mind fiatalkorúak és NEM KISKORÚAK (azaz NEM GYEREKEK) voltak! Tehát ebben az esetben fiatalkorúak bántalmaztak erőszakosan kiskorúakat.

- végül aki betöltötte a 18. életévét, az nagykorú, és egyedül saját maga felelős a tetteiért.


Érted már, hogy itt mi a problémája mindenkinek? Lényegtelen, hogy neked a 11 éves meg a 15 éves is ugyanolyan gyerek, a jog szerint nem ugyanolyanok, és más büntetési kategóriába is tartoznak. Egy 14 vagy 15 éves már nem kisgyerek, és igenis tudatában vannak már annak, hogy mit szabad, és mit nem, mi számít bűncselekménynek, és mi nem. Ehhez képest te úgy véded a támadókat és úgy is kezeled őket, mintha nem 14-15 hanem 4-5 évesek lettek volna. Ha egy 5 éves rugdosott volna össze egy 2 évest, az megint más eset. De itt 14-15 évesekről van szó, akik 11-12 évesekre támadtak rá kedvtelésből, és bántalmazták őket, megverték őket.


És csak tudnám, milyen önmegvalósításról beszélsz! Milyen önmegvalósítás az, hogy én egy nálam jóval gyengébb és fiatalabb embert összeverek és bántalmazok?? Ez hol, vagy miben önmegvalósítás? Ennyire nem lehetsz hülye, hogy ezt nem érted meg, gyanítom, hogy csak provokálsz itt mindenkit.

Ha neked ez önkifejezés, akkor az is az legyen, ha én minden egyes befejezett mondatod után pofán csaplak és leköplek. Na tessék...én így fejezem ki magam! Fogadd el és tűrt!

2017. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!