Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek éljek tovább, elkeserede...

Minek éljek tovább, elkeseredetten az életem nagy csalódás?

Figyelt kérdés

Számomra életem nagy büntetés. Az élettől szerencsétlenséget, szomorúságot,csalódottságot, nyomorultságot, megalázásokat kaptam. Belőlem elmúlt élni akarás.Olyan zombiként élem az életemet. Gyógyszerek tartanak életben hogy ne legyek öngyilkos. Én már senkivel nem beszélek.Mert megszakad a szívem, amikor másoktól azt hallom/olvasom milyen boldog jó élete van.

Többször elgondolkodtam, mi lett volna, ha tanult értelmes normális családban születtem volna. Akkor milyen életem lett volna.

Igen, tudom szánalmas ember vagyok.



2017. márc. 3. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

igen szánalmas ember vagy, ha teszel érte pár év múlva már csak te is így fogsz erre a mostani énedre visszatekinteni!

könnyebb meghalni, mint tenni a boldogságért!!!

ha szar az életed, akkor ideje felállnod a padlóról és tenni azért, hogy szép és jó legyen, nem sírni hanem cselekedni!

Én 7 évig voltam depressziós amiket elértem akkor azokat nem becsültem, nem értek semmit számomra...szerencsére én már túljutottam ezen...


24F

2017. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit elsoroltál, az édeskevés: kifogás, nyafogás, hogy minden a családod miatt alakult így. Én is írhatnék hasonlót, csak éppen értelmes ember belátja, hogy amint megállhat a lábán + amint ezzel együtt meg tudja nevezni a családja mulasztásait, már a megoldást is tudja, és vádaskodás, mutogatás helyett cselekedni kell.


Megint más lenne, ha már elértél minden elérhetőt, átéltél mindent, ami fontos, voltál és vagy legfontosabb, de valami érdekesebbet játszanál.

2017. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2/2


Utolsó sorod érdekes ( # 2/2 válasz ).

Én elértem célom és ennyi, nem kell több. Az ember küzd az életben ezért s azért, rengeteg állomáson áthalad, amíg a végállomásig megérkezik.Tehát, ha jönne a kaszás, akkor jönne és nem aggasztana, pedig még 40-nél sem járok és bőven lehetne még az élményeket-emlékeket bővíteni, de mint vacsora végén mondják, köszönöm jól laktam, nem kérek többet.

Nem kell gazdagnak-milliomosnak gondolni bár a pénz sem érdekelt sose, hogy értéknek tekintsem életemben vagy a karriert.Az életben baromi sok lehetősége van mindenkinek, aki el akar céljaihoz jutni csak lépnie kell azon irányba és a neki teremtetett útra.

Ha nem indul el, akkor valóban felesleges élnie...bár, ha célba értél, akkor is vajon...

2017. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!