Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem viccesek a...

Csak szerintem nem viccesek a nők?

Figyelt kérdés

csak én nem tudok nevetni egy nő "poénján sem"?

eskü, egyszer sem nevettem még egy nőn se.

van olyan mikor ugyanazt a poént elmondja egy fiú is, és az vicces, de mikor a nő mondja az egyátalán nem.



#nő #vicces #humur
2017. márc. 4. 10:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
41%

Egy nő is lehet vicces, csak nem mindegy milyen poént enged meg magának.

Ha egy nő elereszt valami poént a szexről, vagy hasonló témáról az inkább közönséges, mint vicces és könnyen lehet, hogy egy férfi szájából ugyanaz a poén viccesebbnek tűnik.

Szóval gondold végig, hogy milyen poénokat engednek el a környezetedben a nők, mert lehet csak arról van szó, hogy nem tartod illendőnek.

A nők gyakran esnek bele abba a hibába, hogy olyan témát feszegetnek poénkodás céljából, amit nem kellene. Ettől erőltetett. A női stand up-osok is ezért gyengék.

Persze az is lehet, hogy egyszerűen csak hímsoviniszta vagy.

2017. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Van alapja annak amit mondasz, de azért tudnak nők is viccesek lenni. Aki eszembe jutott, az Lilypichu, őt imádom :D
2017. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
36%
Már meg is mutatták magukat azok a hú de vicces nők itt a lepontozgatással. Ha egy férfinak ilyet mondasz, akkor elvicceli az egészet, de ha egy nőnek mondasz ilyet, akkor már jön mint az állat és csak a tekintetével megölne... Nem, nők, még mindig nem vagytok viccesek.
2017. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
51%
Én lány vagyok, de szerintem is több férfi van, akin lehet nevetni. De azért ismerek nőket is, akiknek jó a humoruk, szoktam nézni youtubeon egy csajt, akinek egy csomó videóján szinte sirva röhögök :D
2017. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
33%
Lehet lepontozni, nem vagyok nőgyűlölő, se semmi ilyesmi, de tényleg nő engem talán 1x vagy 2x ha meg tudott nevettetni, férfiból meg rengeteg haverom van akiken rendszeresen nevetek, és egy csomónak teljesen más humora van, mégis viccesek.
2017. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
47%

Ez most komoly? Nem azért van kevesebb humorista nő, mert nem viccesek, hanem mert az emberek előítéletesek.


Pl egy női komikust sokan cseszegetnek a külseje miatt, férfit kevésbé. Ha ő beszél a menstruációról, az undi, ha a pasi a heréjéről, az haláli.


De köszönöm az újabb indokot, hogy miért nem kell pasi. Csak gyűlnek az indokok az oldalt olvasgatva.

2017. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
Lol. Ez egy vicces kérdés. És jé ezt se nő írt ;D
2017. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
36%
Miért lett így lepontozva a 16#-os válaszoló? Szerintem teljesen igaza van.
2017. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
A nők szabály követők. A vicc pedig szabály szegés. Ezért nem férnek meg egymással.
2017. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
#18 hát, az mondjuk vicces azt mondani valakinek aki nem nevet a viccesen, hogy előítéletes.
2017. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!