Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem viccesek a...

Csak szerintem nem viccesek a nők?

Figyelt kérdés

csak én nem tudok nevetni egy nő "poénján sem"?

eskü, egyszer sem nevettem még egy nőn se.

van olyan mikor ugyanazt a poént elmondja egy fiú is, és az vicces, de mikor a nő mondja az egyátalán nem.



#nő #vicces #humur
2017. márc. 4. 10:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
47%

"Pl egy női komikust sokan cseszegetnek a külseje miatt, férfit kevésbé. Ha ő beszél a menstruációról, az undi, ha a pasi a heréjéről, az haláli. "


Mondj egy jó női komikust. De most tényleg. Nekem egy jutott eszembe.


"De köszönöm az újabb indokot, hogy miért nem kell pasi. Csak gyűlnek az indokok az oldalt olvasgatva."


Nem neked nem kell "pasi" és nem neked kellenek az indokok, szimplán ilyen hozzáállással nem kellesz senkinek.

2017. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
49%
Még az jutott eszembe, hogy animékben bőven szoktak lenni vicces női karakterek, pl itt van a Konosuba ami épp most megy. Érdekes, de ott elég más a mentalitás.
2017. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb animében a női karakterek csak a csöcseik miatt vannak. Pláne tele vannak értelmetlen fan servicekkel. Persze itt is vannak kivételek, de pont az anime a legrosszabb példa erre.
2017. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
66%

"mikor ugyanazt a poént elmondja egy fiú is, és az vicces, de mikor a nő mondja az egyátalán nem."

Szóval akkor nem a vicc minőségével van a baj, hanem a nőkhöz való hozzáállásoddal...

Nyilván nem vagy egyedül ezzel, ami nem olyan eget rengetően nagy baj (addig, amíg meg nem bántjátok a nőket) max kevesebbet nevettek, mint mások.

2017. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó: nem attól nem jó, hogy mellei vannak, hanem, mert nem jól mondja el a nő.
2017. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
62%
#25 Jah, nyilván az a gond, hogy a világon egyetlen nő sem tud viccet mesélni, nem pedig az, hogy egyes emberek máshogy néznek a nőkre, mint a férfiakra...
2017. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
37%
Igen ez a gond!! De tudod mit bizonyíts! Itt!Most! Viccelj!!!!
2017. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Mondjatok már egy jó női humoristát :D De tényleg, lehet író is ha már nincs.
2017. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
51%
23! Nem kell tucat animéket nézni... Amit írtam pl az kimondottan szórakoztató. Amúgy a Hollywood-i akciófilmekbe ugyanúgy csak azért vannak a nők, hogy legyen kivel összejönni a hősnek a végén, ilyen alapon.
2017. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
11%

"23! Nem kell tucat animéket nézni... Amit írtam pl az kimondottan szórakoztató. Amúgy a Hollywood-i akciófilmekbe ugyanúgy csak azért vannak a nők, hogy legyen kivel összejönni a hősnek a végén, ilyen alapon."


Nem kellene... de ha a legtöbb ilyen? Most azért mert évente van 2 okosan összerakott, attól még a műfaj átlaga ez.

És amúgy igen, nagyon sok amerikai filmben is csak két csöcsnek vannak a nők, de ez ott egyre inkább visszaszorulóban van hála égnek.

2017. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!