Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem viccesek a...

Csak szerintem nem viccesek a nők?

Figyelt kérdés

csak én nem tudok nevetni egy nő "poénján sem"?

eskü, egyszer sem nevettem még egy nőn se.

van olyan mikor ugyanazt a poént elmondja egy fiú is, és az vicces, de mikor a nő mondja az egyátalán nem.



#nő #vicces #humur
2017. márc. 4. 10:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%
De egy rosszab fanservice animében a fiú főszereplő is ugyanúgy lebútított, a rossz alkotás egyszerűen rossz alkotás, de nem erről beszéltem. Nem azt mondtam, hogy minden animében fergetegesen szórakoztató női karakterek vannak. Hanem, hogy az ottani mentalitásban van olyan, hogy vicces női karakter, sőt egész gyakori is, még ha nem is jól kidolgozattak, vagy ha neked (vagy bárkinek) nem is tetszik. Az ottani mentalitáson van a hangsúly, nem az átlag anime minőségén. Nyugaton elvétve vannak csak nők körüli poénok, japánban ez sokkal szervesebb dolog.
2017. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez a nemek szerepére vezethető vissza. Leginkább a férfi udvarol a nőnek és nem fordítva. Neki kell jól előadni magát,humorosnak, érdekesnek lenni. A nőknek a szerepe meg csak annyi, hogy eldöntik, hogy elég jó-e vagy nem. Ez már több ezer éve így van.

Talán a férfiak humor készsége ezért fejlődött magasabb szintre. Persze kivételek mindig vannak. Nálunk is pl. lány tesómnak jobb a humora mint nekem. De a pálmát humorban Fater viszi aki férfi.

2017. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
28%

"Nyugaton elvétve vannak csak nők körüli poénok, japánban ez sokkal szervesebb dolog."


Erőltetett, ócska poénok vannak, igen. Nyugati filmeknél is vannak tipikus női romkomok ezrével, sz..r is mind.


"De egy rosszab fanservice animében a fiú főszereplő is ugyanúgy lebútított, a rossz alkotás egyszerűen rossz alkotás"


Az anime sajtó által felmagasztalt alkotásokban ha van fanservice, az többnyire a női karakterek csöcsének mutogatásában meg markolászásában merül ki. Lehet, hogy egem kerül el ennek a másik oldala, amikor a faszi kerül ilyen helyzetbe, de akkor sem hiszem, hogy akár megközelíteni a butított női karakterek mennyiségét.

Más: miért van az, hogy az ÖSSSZES női anime szereplő nagycsöcsű vagy legalább másképp vonzó? Lányoknál is vannak lúzer karakterek de azok is mindig formás idomokkal és szép arccal rendelkeznek. Neeem, egyáltalán nem más a japán mentalitás, sőt ezerszer rosszabb.

2017. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
9%
Egy lány viccből leszophatna. És akkor javulna a mérleg.
2017. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Oké, tehát nem szereted a japánokat, innentől szerintem felesleges folytatni. Pá!
2017. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Megjegyzem sokkal egyszerűbb lett volna, hogyha annyit mondasz, hogy nem szereted őket és akkor meg sem próbáltam volna "vitatkozni" veled. Azzal egyetértek, hogy nagyon sok rossz anime van, de ez a nyugati filmekkel is így van, a popzenékkel is stb. De mindegy is, érdemben akkor se szóltál hozzá ahhoz amit mondtam, szerinted szar és kész. Oké.
2017. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
81%
Nem igaz. A nők viccesek. Az én barátnőm, Heidi például nagyon okos és vicces lány.
2017. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj csak bele! Miért nem viccesek a nők? Mert nincsenek arra ösztönözve, hogy viccesek legyenek. A férfinak kell a bőr megnevettetni, ha be akar vágódni nála, és nem fordítva. A nőnek csak tenni kell az agyát. Én ebbe látok rációt kedves kérdező :)
2018. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nekem facebook-on tünt fel ilyesmi. Abban a szóvicces csoportban tűnt fel, hogy ha néhanapján ki is rak egy csaj egy poént, az tutira béna. Vagy a humoros topkommenteket is általában(!) mindig pasik írják.

Élőben valahogy nem olyan durva a különbség. Szerencsére az én poénjaimon nagyon szoktak röhögni a férfiak és a nők is, meg ismerek néhány humoros csajt, meg igazából százmillió humortalant, ez tény. (Mondjuk pasiból is van egy csomó humortalan, de a kérdés nem erre irányult ugye.) Nekem valahogy fel is tűnt, hogy a fiúsabb vagy vagányabb csajoknak jobb humora van. A lányos lányok stílusa olyan "egysíkú", vagy nem is tudom, milyen szót használjak rá.

2019. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
"általában mindig" - khm, bocsi, ez hülyeség volt... :D
2019. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!