Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti rossz embernek tartanátok...

Ti rossz embernek tartanátok valakit azért, mert nem szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés

Szóval én nem igazán szeretem őket, mert gusztustalannak tartom, hogy állandóan tiszta nyálasak, meg büdösek..Legalább is azok a kutyák, akikkel eddig én találkoztam. Viszont vannak, akik ezt nem tudják elfogadni. Pl. van egy lány, akivel jóba vagyok és egyszer meghivott magához és neki is van kutyája és ott erősködött, hogy simogassam meg meg játsszak vele egy kicsit és hiába mondtam, hogy nem igazán szeretem a kutyákat, nem fogta fel. Még egy kicsit simogattam is a kutyáját, hogy boldog legyen, de mikor már ugrált volna fel rám meg össze-vissza nyalogatott, kérdeztem a csajt, hogy jó, mostmár nem tudná leállitani valahogy, látszott, hogy besértődött és mikor kiküldte a szobájából a kutyát, még mondta is neki, hogy "Jól van, mostmár hagyd békén XY-t, látod, hogy nem fog veled játszani -.-"

Meg egy másik ismerősömnél is hasonló élményben volt részem, csak neki az apja volt ilyen, hogy direkt, amikor az udvaron voltunk, kiengedte a kutyát a kis elkeritett részéről és erősködött, hogy simogassam már, nem harap, dobáljam neki a kis labdácskáját, meg ilyenek. És mikor felugrált rám, még csak rá se szólt, hogy szálljon le rólam, hanem annyit mondott, hogy szeret engem. Hurrá. És mesélte az ismerősöm, hogy vannak macskáik is, akiket viszont imádok és mikor megkérdeztem pár perc kutyázás után, hogy mostmár nem keressük meg inkább a cicákat és játszunk velük is, látszott, hogy az apja megsértődött ezen, hogy nem akarok kutyázni..

Szóval a kérdés annyi lenne, hogy egyes emberek miért sértődnek meg azért, mert nem vagyok egy kutyás ember és nem szeretném fél óráig a kutyájukat simogatni? Főleg úgy, hogy tudják is rólam, hogy nem vagyok oda értük. Ez kb olyan, mintha pókokat tartanék itthon és eljönne hozzám valaki, aki irtózik a pókoktól és még én sértődnék be, amiért nem akarja kézbevenni..

Szerintetek ezért most bunkó vagyok?


2017. márc. 15. 20:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja és ne értsétek félre, nem a fajtával van bajom, inkább azzal, hogy pár ember mennyire igénytelen a kutyájára nézve.
2017. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy bunkó, ők a bunkók mert rád akarják erőltetni a saját preferenciájukat. Nem véletlen mondják azt, hogy vannak macskás meg kutyás emberek.

Plusz kutya és kutya közt is van különbség. Az izgága, felugrálós, neveletlen kutyát csak a gazdája szereti max. De a fújós, szőnyegrepisilős, aggresszív macskát se kérné normális ember, hogy szeretgesd. Sajnos vannak ilyen emberek, akik nem elég értelmesek ahhoz, hogy elfogadják más emberek véleményét (a leírásodból nekem az jött le, hogy te normálisan közölted ezt és még próbáltál is jófej lenni)

2017. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég fura szerintem is, hogy nem is szólnak rá a kutyára, hogy ne ugráljon rá másra, hanem még fel vannak háborodva, amiért nem tetszik, hogy tiszta mancsnyom leszek..

És egyébként amikor az első ismerősömnél voltam, az is elég visszataszitó volt számomra, hogy beengedték a kutyát a lakásba, amikor elkezdtek reggelizni és evés közben ott simogatták meg a lány, aki meghivott, a kezéből etette a kutyát szalámival, a kutya meg jól összenyaldosta a kezét, aztán mintha mi se történt volna, úgy evett tovább, kutyanyálas kézzel..És utána még mondta nekem, hogy én is nyugodtan adhatok neki pár szelet szalámit, mert nagyon nézi, ahogy eszek :/ És erre mondtam, hogy ha megettem a szendvicsemet, adok neki, erre úgy nézett rám, mintha valami rendkivüli dolgot mondtam volna. Érdekes..

2017. márc. 15. 21:00
 14/21 A kérdező kommentje:
10. Szerintem azért van egy pár különbség kutyák és cicák között :D Pl. az egyik az, hogy a kutyáknak tiszta nyál a szájuk körül a szőr, a macskáknak meg nem. És gondolom lejött a válaszaimból, hogy undorodom a nyáltól XD
2017. márc. 15. 21:04
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ezen ne törd magad, van aki a csokifagyit szereti, van aki a vaníliát. Bárki aki meg akar győzni róla, hogy márpedig hülye vagy amiért te a csokit szereted, azzal eleve nem is kell foglalkozni mert buta.
2017. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Nincs veled semmi baj. Most az a menő, hogy szinte már egy tányérból kell enni kutyával macskával, meg be kell vinni őket az ágyba is, mert cukik. Utána meg jönnek a fertőzések és egyéb, plusz még undorító dolog is. Arra viszont számíts, hogy nem lesz egyszerű olyan lányt találni, aki hasolnóan gondolja.
2017. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell betegnek lennie a kutyának h büdös legyen, a szőrüknek van egy jellegzetes szaga, fajtája válogatja h milyen erős, de ha megázik meg pláne szörnyű "ázot kutyaszag".
2017. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok amúgy..
2017. márc. 15. 22:23
 19/21 anonim ***** válasza:
30%

"állandóan tiszta nyálasak, meg büdösek"


Nekem a mostani a második kutyám, de egyik se volt sosem tiszta nyálas, meg büdös.

Mondjuk én sem rajongok pl a nővérem kutyájáért, akinek csorog a nyála, ha eszünk, és nem küldi el, de ha lenne egy olyan kutyád, amit elfogadsz, és nincs ráderőltetve, biztos megszeretnéd.

Ha a macskákat szereted, nem lehetsz nagyon elveszve.

Amúgy volt macskám is, azok meg:

belekakálnak az almos dobozba, magukra kenik, majd órák hosszat nyalogatják magukról, utána meg beugranak melléd az ágyba, és Te következel. :)

Na?

2017. márc. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

Akiben felvetődnek ilyen kérdések az szerintem nem rossz ember.


Én a macskákat szoktam kerülni és a kutyákat szeretem,mert hűségesek és jobbá teszik az embert.Ettől függetlenül lehet valaki jó akkor is ha nem szereti őket.

2017. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!