Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociopata lennék?

Szociopata lennék?

Figyelt kérdés

Volt a hírekben, hogy meghalt az a kajakos. Nem sajnálat jött elő belőlem ennek hatására, hanem az a gondolat, hogy biztos egy nagyképű sportoló volt, nem kár érte. De nem csak ezért gyanakszom arra, hogy szociopátiára utaló viselkedést produkálok. Nagyon impulzív vagyok, és sokszor érzem azt, hogy üres vagyok belül...viszont ha valami jó dolog történik velem, képes vagyok örülni. Sokszor nem őszintén nevetek, hanem erőltetve. Természetesen tud szívből is jönni, de a legtöbb ember nem tud olyat mondani, ami erre késztetne.


Sok embernek legszívesebben beleverném a fejét a falba, főleg azokét, akik a mókuskerékben való részvétel mellett propagálnak. Egyébként vannak olyanok, akikre felnézek, de azokból igen kevés van. Magamat nagyon gyűlölöm, legszívesebben öngyilkos lennék. Életem során sokszor átvertek, kinevettek, kibeszéltek, elnyomtak az iskolában és más helyeken egyaránt. Azt vettem észre, hogy közel sem vagyok már olyan empatikus, mint pár éve, régen az átlagnál együttérzőbb voltam.


2017. márc. 21. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ez ink depresszió...
2017. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is biztos, mert a pszichiáter megállapította. De nem mindent mondtam ám el neki...
2017. márc. 21. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Nem vagyok sorozatgyilkost. Na, ha te úgy gondolkodsz, mint a főszereplő, akkor esélyes. De amúgy én nem hiszem, hogy az vagy.
2017. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám
2017. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!