Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves tizenévesek! Mi az,...

Kedves tizenévesek! Mi az, amitől érettebbnek érzitek magatokat a korotoknál?

Figyelt kérdés

Jól működő, kiegyensúlyozott, hosszú, komoly kapcsolatban vagytok?

Idegen nyelveket beszéltek?

Vállaltatok diákmunkát?

Jók vagytok valamilyen sportban?

Tudtok főzni?

Egyedül is elengednek másik városba/országba?


Ki milyen dolgokkal támasztaná alá azt, hogy ő érettebb a koránál?



2017. ápr. 3. 18:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Kitűnő tanuló vagyok versenyeredményekkel egy erős, 6 osztályos gimiben, bár délutánonként semmit sem tanulok. Az 50 órás közösségi szolgálatot teljesítettem két hónap+1,5 hét alatt. Az iskolában két idegennyelv kötelező, de elkezdtem magamtól egy harmadikat, csak mert tetszik. Nyelvvizsgázni is szeretnék belőle. Élsportolok, ami napi 250 lövést (íjász vagyok) jelent. Verseket és regényeket írok, korrepetálom a fél osztályom (legnagyobb örömömre bizalommal fordulnak hozzám bármivel),sokkal több könyvem van, mint selfiem, és erre azért büszke vagyok. Sokat segítek itthon (főzni sajnos pont nem tudok, egyszerűen jobb, ha a konyha közelébe sem megyek :D), a faaprítástól a porszívózásig bármit megcsinálok, és minden délután tanulok a kishúgommal. A szüleim elváltak. Mégsem érzem magam érettebbnek a koromnál, szerintem teljesen átlagos fejlettségi szinten vagyok. Nagyjából semmit sem tudok még az életről.


14/L

2017. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!