Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Költözzek lakásomból házba?...

Költözzek lakásomból házba? Van egy komfortos lakásom, ami nagyon jó e tanusítványu és szép, de kicsi 1.5 szobás. Vágyom h legyen kert és egy kis magányra is, de esténkánt meg félek egyedül és akkor megnyugtat h nemvok egyedül. Mit tegyek? 28f

Figyelt kérdés
a lakásom BP en található 1 milliót ér a becslések szerint, és még lesz + 10 millióm. tudnék venni egy kisebb házat, akár újat is. XIV kerületben van a lakásom, és Maglód illetve gyömrőn szeretnék házat. Kicsit, akár úgy is gondoltam hogy veszek egy telket és rakatok rá egy előre gyártott házat. nem mobil házat hanem kész házat. De hezitálok. szoktam félni egyedül. párkapcsolat meg nem jöhet szóba, mivel sajnos aszexuális vagyok.
2017. ápr. 16. 23:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1 milliót ér a becslések szerint. na itt 15 millió akart lenni, csak el van kopva a billem.
2017. ápr. 16. 23:10
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

beruházol egy kiképzett őrző védő kutyára.

az ellesz ott a kertben,megtépi azt aki be akar menni,meg egyedül sem leszel.

2017. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
félek a kutyáktól talán egy Border Collie-t tartanék mert az szelíd, de az meg nem jó védelemre.
2017. ápr. 16. 23:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog miatt veszélyesebb a kert övezet a légszennyezés miatt ugyanis vannak emberek akik hulladékot égetnek illetve azzal fűtenek volt már belőle részem keresztúron szóval csak emiatt veszélyes de amúgy azt meg tőrvény tíltja.Amúgy meg költözhetsz csak ennyi a veszélye.Érdmes IP kamerákat a kertbe felszerelni hogy ha betörő van azt a rendszer figyelje.
2017. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én gazából bevallom, hogy amikor sötét van akkor félek, és amiktől félek nem mindig reálisak. Pl: Betörő, Ufók, Démonok stb.... tudom baromságnak tűnik, de sajnos ez van. De ezen kívül meg nagyon szép az a környék amit kinéztem :) annyira jó lenne ott lakni.
2017. ápr. 16. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:

de az a te kutyád lesz ember.

kölyökként veszed,te neveled,aztán kiképezteted.

de kettő az egyben pl az óriás uszkár.

alap állapotában egy szelíd macska,de a kiképzett parancsszóra simán át tud menni torokharapó őrző védőbe.

2017. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de nem szeretnék ilyen fajta kutyát.
2017. ápr. 16. 23:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Egymagadnak minek nagyobb lakás? Vegyél egy kis vikendházat,oda kijárhatsz,estére mégy a panelba. Én is félnék egyedül egy kertesben,néha még itt is összerezzenek ha olyan hangot hallok!
2017. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, vannak sűrűn lakott kertesházas részek, pl. Vekerle, XVI. ker., XVII. kerület.

Ennyi pénzből pedig a lakás megtartása mellett pluszban vehetsz házat, vidéki kisvárosokban, amik járótávolségra vannak nagyvárosokhoz, 2-3 milliótól is van.

2017. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha sötétben félsz akkor veszel olyan ajtót ablakot amin nem fognak 1 perc alatt bejutni no meg beriasztózod,de ezt a sötétben fosok dolgot nem értem én 8 évesen már az erdőket jártam sokszor hajnalig én és a kutyám nekem ez volt a hobbim és mégsem lett semmi bajom pedig már akkor 60% orkok lakta környék volt így hát nem kell fosni mert a halál bármikor elérhet és ezért kár félelemben élni
2017. ápr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!