Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Költözzek lakásomból házba?...

Költözzek lakásomból házba? Van egy komfortos lakásom, ami nagyon jó e tanusítványu és szép, de kicsi 1.5 szobás. Vágyom h legyen kert és egy kis magányra is, de esténkánt meg félek egyedül és akkor megnyugtat h nemvok egyedül. Mit tegyek? 28f

Figyelt kérdés
a lakásom BP en található 1 milliót ér a becslések szerint, és még lesz + 10 millióm. tudnék venni egy kisebb házat, akár újat is. XIV kerületben van a lakásom, és Maglód illetve gyömrőn szeretnék házat. Kicsit, akár úgy is gondoltam hogy veszek egy telket és rakatok rá egy előre gyártott házat. nem mobil házat hanem kész házat. De hezitálok. szoktam félni egyedül. párkapcsolat meg nem jöhet szóba, mivel sajnos aszexuális vagyok.
2017. ápr. 16. 23:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vegyel egy hazat es add ki valamelyik szobat.
2017. ápr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!