Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy "túl nagy"...

Lehetséges hogy "túl nagy" vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában, mióta a fővárosba költöztem, azt tapasztalom, hogy az emberek kicsit​ mintha tartanának tőlem. 203 centi magas vagyok és 135 kiló. Évekig úsztam és jártam konditerembe, így elég izmos is vagyok, ugyanakkor van rajtam némi felesleg is. Hosszú raszta hajam van és egy kis szakállam, tetoválásom nincs látható helyen. Egyébként soha nem ártottam senkinek, gyűlölöm az erőszakot, jelenleg egyetemen tanulok geológusnak, tulajdonképpen nem vagyok egy ijesztő ember, csak talán ha rámnéznek...

23/F


2017. ápr. 19. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hordjál cicás pólót, akkor nem leszel ijesztő :)
2017. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy én bírom az ilyen arcokat, de tény, hogy a legtöbb ember elsőre megijed a 2méter+ és raszta haj láttán :D

A cél ha úgy 100 kg környékére tervezed és még sikerül is lefogynod (a sok energia, önbizalom, jobb külső stb.) mellett pedig még "emberbarátabb" is lesz az összhatás.

2017. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Meglehet.

Hordj magadnál egy csokor kakas nyalókát és ha azt veszed észre hogy vki megijed tőled akkor mosolyogj és adj neki egy kakast, "tessék, ne félj a bácsitól".

2017. ápr. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Menj már, fővárosba azt is lexarják nagy ívben, ha szarvas agancsal a fejeden egy bárdal a kezedben mászkálsz;))))))190cm 130kg szakállas F. Bp :)))
2017. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu. Szerintem nem is latnak teged a telefonjuktol.
2017. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!