Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gondolkodtatok már rajta,...

Ti gondolkodtatok már rajta, hogy a legédesebb, legtökéletesebb fiúk miért mindig melegek?

Figyelt kérdés
Találsz egy fullos srácot, olyan helyes, hogy szavak nincsenek, nem mersz odamenni, mert biztos beképzelt tahó, de kiderül, tök kedves, humoros és... meleg... Semmi bajom a melegekkel, sőt! Csak ez hogy lehet?

2017. ápr. 23. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát sokak kihasználják az életet, nekem valahogy nem hiányzik az az oldal xD
2017. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kulfoldon eltem egy varosban, ami telis tele melegekkel.

laktam is egyutt tarsberleten tobbel is


edes, tokeletes fiuk

ez igy van, de kinek jon be egy tokeletes ficsur

2017. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, létezik kivétel, csak még nem talàlkoztàl velük
2017. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ők jönnek be! :)


A nekem kitalált normális hetero pedig nincsen :) Bennük van meg azon tulajdonságok tömkelege, ami engem igencsak vonz.. :)

2017. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem a meleg férfiakban lehet valami kis női hajlam, és ezért többet foglalkoznak a külsejükkel, mint a heterok."


Akkor te is csak filmekből ismersz melegeket. Nem mindegyik meleg ilyen. Különben ez olyan buta gondolkodás, sok heteró pasas is ilyen már.

2018. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Pontosan e miatt a buta vélekedés miatt kerültek mindig a nők. És erre akkor jöttem rá amikor elterjedt a híre hogy meleg vagyok. Szóval nagyon kellemetlen amikor már a szüleid is ezt hallják vissza és nem is igaz.

Kénytelen voltam társkeresőn barátnőt keresni és sikerült is jól becsajoznom de sajnos igazi társ még mindig nincs.

2020. febr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!